Ścianki i akcesoria Jest 3 produktów.

Aktywne filtry

Ścianki i akcesoria warsztatowe

Profesjonalna ścianka na narzędzia oraz zróżnicowane akcesoria warsztatowe w ofercie Drabest

Zachowanie porządku i harmonii w warsztacie, garażu czy dowolnym innym pomieszczeniu przeznaczonym do przechowywania narzędzi to podstawa dla efektywnej pracy. Dzięki tym czynnikom wszelkie niezbędne w danej chwili akcesoria można odnaleźć nie tylko łatwo i szybko, ale również bezpiecznie – bez ryzyka zranienia się przez użytkownika czy też uszkodzenia samych narzędzi lub innych przedmiotów znajdujących się w danej przestrzeni.

Jeśli chodzi z kolei o akcesoria do warsztatu umożliwiające zachowanie w nim dobrej organizacji, jednym z najbardziej efektywnych w tym zakresie jest ścianka perforowana na narzędzia wraz z odpowiednio dobranymi uchwytami. Za jej pośrednictwem możliwe jest zaaranżowanie pomieszczenia w taki sposób, żeby każdy przedmiot miał własne, łatwo dostępne i dostosowane do swojej specyfiki miejsce do przechowywania.

Drabest – szeroka gama porządkowych akcesoriów do warsztatu

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu ścianki na narzędzia występujące w formie pojedynczych produktów lub zestawów posiadających na wyposażeniu szereg określonych gadżetów warsztatowych. Wśród nich odnaleźć można zarówno haczyki uniwersalne przeznaczone różnym rodzajom akcesoriów, jak i pojedynczy lub podwójny dedykowany uchwyt na narzędzia konkretnego typu, takie jak m.in. klucz, młotek, wiertła, wkrętaki czy też kombinerki i szczypce.

Dobrym przykładem produktu oferowanego przez nas w formie zestawu może być np. ścianka narzędziowa perforowana SP-7 (indeks: MW-SCP-SP-7), która uwzględnia w ramach siebie 4 haczyki oraz aż 6 różnych uchwytów w tym podwójny, a także po jednym przeznaczonym do przechowywania kluczy, wkrętaków, szczypiec, młotka oraz wierteł. Taki komplet stanowi doskonały punkt wyjścia, aby przywrócić ład w swoim warsztacie.

Oczywiście każdy z wymienionych wcześniej uchwytów do narzędzi oprócz tego, że dostępny jest w zestawie ze ściankami, występuje także w sprzedaży pojedynczo. Dzięki temu, podejmując współpracę z naszą firmą, mogą Państwo precyzyjnie dopasować do swoich potrzeb liczbę oraz rozkład poszczególnych akcesoriów ścianki.

Gadżety do warsztatu od Drabest – najważniejsze zalety

Kompletując asortyment ścianek narzędziowych oraz przeznaczonych do stosowania w połączeniu z nimi uchwytów, dokładamy wszelkich starań, aby był on nie tylko w pełni kompleksowy, ale również całkowicie satysfakcjonujący dla klienta pod względem jakości oraz ceny. W związku z tym każda ścianka perforowana na narzędzia produkcji Drabest cechuje się:

  • solidną konstrukcją uzyskiwaną na bazie dobrej gatunkowo blachy,
  • wieloletnią odpornością na codzienną eksploatację i korozję oraz wysokim stopniem ochrony przed odkształceniami pod wpływem ciężaru lub przypadkowych uderzeń,
  • łatwym montażem zarówno samej tablicy w ramach ściany, jak i poszczególnych instalowanych w jej obrębie uchwytów na narzędzia,
  • relatywnie niską ceną przy zachowaniu wszystkich opisanych wcześniej zalet.

W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat proponowanych przez nas akcesoriów warsztatowych. Jeśli interesują Państwa natomiast uchwyty do narzędzi konkretnego rodzaju i mają Państwo problem z wyborem ich odpowiedniego wariantu, zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi.