Regały skręcane Jest 2 produktów.

Aktywne filtry

Regały warsztatowe

Regały do warsztatu

Zarówno w przypadku profesjonalnych warsztatów, jak i hobbystycznych, przydomowych pracowni, należy dobrze zaplanować przestrzeń. Pomoże to później w sprawnej i bezproblemowej organizacji pracy. Umeblowanie pomieszczenia służącego jako warsztat ma istotny wpływ na jego późniejszą funkcjonalność. Bez względu na to, jakie konkretnie czynności będą tam wykonywane, w warsztacie powinny znaleźć się regały. To prosty mebel, składający się z półek oraz przytrzymujących je elementów. Charakteryzuje się otwartą konstrukcją, dzięki czemu łatwo znaleźć szukane przedmioty i po nie sięgnąć.

Wolnostojące regały warsztatowe to doskonałe miejsce do przechowywania wszelkiego rodzaju narzędzi, zapasowych części, pojemników ze środkami czyszczącymi lub innymi substancjami, a także innych niezbędnych przedmiotów, które można posegregować lub zabezpieczyć, umieszczając w pudłach. Ponieważ takie rzeczy zwykle niemało ważą, najlepiej zainwestować w regały skręcane metalowe. Tego rodzaju meble warsztatowe wytrzymują bardzo duże obciążenie. W najbardziej solidnych modelach wytrzymałość każdej półki wynosi nawet 250 kg, co pozwala na wygodne przechowywanie także tych najcięższych narzędzi czy innych przedmiotów.

Wybierając odpowiednią do potrzeb konstrukcję, należy zwrócić uwagę na różne parametry, nie tylko nośność i wymiary. Dobrze, jeśli półki i inne elementy zostały pokryte dodatkową powłoką antykorozyjną, chroniącą je przed działaniem przypadkowo rozlanych substancji. Nasze regały PIK z półkami stalowymi malowanymi proszkowo mają taką powłokę. Warto też przed zakupem zastanowić się nad przeznaczeniem. Dla przykładu regały skręcane są bardziej wytrzymałe od zatrzaskowych.

Regały warsztatowe najwyższej klasy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór metalowych regałów do warsztatu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, dzięki czemu znajdą zastosowanie w każdym warsztacie. Oczywiście tego typu meble mogą mieć też inne zastosowanie – do przechowywania słoików z przetworami czy rzadziej używanych sprzętów domowych.

Produkujemy regały warsztatowe o różnych wymiarach, co daje możliwość zakupu mebla dostosowanego zarówno do powierzchni warsztatu lub innego pomieszczenia, jak i potrzeb związanych z ilością miejsca na przechowywanie niezbędnych do pracy narzędzi oraz innych przedmiotów. Oferujemy regały stalowe z płytą MDF oraz inne.

Regały warsztatowe, magazynowe

W większych warsztatach, a także w magazynach z pewnością przyda się kilka regałów. Zamówione regały dostarczamy w częściach do samodzielnego skręcenia. W zestawie znajdują się wszystkie elementy konstrukcyjne, włącznie z kompletem śrub, a także przejrzystą instrukcją zapewniającą łatwy montaż.

Nasz asortyment obejmuje nie tylko regały warsztatowe, ale także inne meble, akcesoria oraz narzędzia niezbędne do pracy w warsztacie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem. Jeśli nie znajdą Państwo potrzebnych produktów, zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia, czy jesteśmy w stanie takie dostarczyć.