Taborety, podesty Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Podesty aluminiowe oraz taborety warsztatowe

Podesty i taborety posiadają od jednego do maksymalnie dwóch stopni i dedykowane są codziennym pracom na niskich wysokościach. Przydatne zarówno w gospodarstwach domowych, drobnych remontach, ale i sprawdzą się doskonale jako wyposażenie biura, warsztatu, magazynu. Duże wygodne stopnie oraz platformy, zapewniają bezpieczeństwo przy wchodzeniu i schodzeniu. Podesty oraz taborety podsiadają specjalne stopki antypoślizgowe, które utrzymują je w odpowiedniej pozycji, a dodatkowo chronią podłogę przed zarysowaniami.

Aluminiowy podest składany HOP-UP

Podesty HOP UP wykonane są wyłącznie z wysokogatunkowego aluminium, odpornego na odkształcenia oraz wgniecenia. Są poręczne, lekkie i łatwe w składaniu i rozkładaniu. Posiadają szerokie i wygodne platformy robocze o wielkości 75 cm x 30 cm. Grubość podestu po złożeniu to zaledwie 15 centymetrów. Przy jego produkcji położyliśmy specjalny nacisk na odpowiednie zaprojektowanie blokad zabezpieczających podest aluminiowy przed złożeniem / rozsunięciem. Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 150 kilogramów. Dodatkowo, podesty aluminiowe Drabest produkowane są zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa EN 131, dzięki temu zachowują swoje parametry na wiele lat.

Stalowe taborety warsztatowe

Dwa warianty taboretów stalowych – jedno lub dwustopniowe. Kompaktowa i lekka konstrukcja. Nierdzewna stal została pokryta proszkowo lakierem w kolorze białym. Ich maksymalny udźwig to 150 kilogramów. Oprócz solidności oraz wytrzymałości, taborety Drabest to również bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Specjalne stopki antypoślizgowe z tworzywa sztucznego oraz stopnie pokryte antypoślizgową powłoką. Tysiące zastosowań, zarówno w zakładzie pracy, jak i w domu. Stalowe taborety Drabest kupisz w naszym producenckim sklepie internetowym, zawsze w najlepszej cenie.

Podesty aluminiowe – jaki model wybrać?

Taborety o przeznaczeniu roboczym (podesty robocze) są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia o niewielkim metrażu. Cechują się poręcznością, a ich jedynym ograniczeniem jest liczba stopni. W związku z tym przydają się przede wszystkim w warsztatach czy podczas remontu.

W naszej ofercie mamy kilka modeli taboretów. Które podesty aluminiowe sprawdzą się najlepiej? Wszystkie rodzaje są w miarę uniwersalne. Różnią się między sobą wymiarami, liczbą stopni, a także tym, że podesty aluminiowe

(HOP-UP) mają składane nogi, a w stalowych taboretach są stałe. Dlatego wybór pomiędzy nimi powinien uwzględniać przede wszystkim potrzeby klienta. Do codziennych prac domowych nie ma zazwyczaj potrzeby rozstawiania drabiny, więc przydaje się jednostopniowy podest aluminiowy. Z kolei dobrze wyposażone warsztaty mogą potrzebować trochę wyższego, ponieważ wiele przydatnych narzędzi magazynuje się w mało dostępnych miejscach (np. zawiesza się je wysoko na ścianie). Polecamy również meble warsztatowe.

Podesty robocze od polskiego producenta Drabest

Większość proponowanych przez nas podestów pochodzą z naszej produkcji. Zostały również przez nas opracowane. Dzięki sprawowaniu kontroli nad każdym etapem powstawania taboretu roboczego jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo korzystania. Przetestowaliśmy je pod każdym możliwym kątem. Mamy certyfikat TÜV Rheinland i atest dla stołka DD2 150 kg, natomiast najlepszą gwarancją użyteczności są opinie naszych klientów, którzy zadowoleni są z naszych produktów. Skorzystanie z oferty Drabest to również możliwość otrzymania fachowej pomocy i szybkiego serwisu w przypadku jakichkolwiek problemów z użytkowaniem.

Cena podestów aluminiowych

Podesty robocze są tak przydatnym elementem wyposażenia, że korzystają z nich zarówno przedsiębiorstwa budowlane, jak i klienci indywidualni. Aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, utrzymujemy politykę niskich cen. Najtańszy taboret roboczy to koszt rzędu zaledwie kilkudziesięciu złotych. W ofercie znajdują się też droższe modele, przeznaczone głównie do celów profesjonalnych (remontów, budów).

Wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości podestami roboczymi zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu. W razie wątpliwości dotyczących produktów czy wysyłki, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zobacz też: Rusztowania aluminiowe