Aluminiowe rusztowania drabinowe jezdne Jest 6 produktów.

Aktywne filtry

Rusztowania jezdne aluminiowe

Aluminiowe rusztowania

Niezawodne rusztowania przejezdne są doskonałym wyposażeniem dla każdego fachowca, który potrzebuje wytrzymałego, łatwego w obsłudze oraz wszechstronnego rozwiązania do pracy na wysokościach. Mobilne produkty są niezwykle przydatne we wszystkich pracach, w których rusztowanie musi być wielokrotnie przemieszczane. Można nimi wygodnie manewrować nawet w niewielkich przestrzeniach. Aluminiowe rusztowania świetnie sprawdzają się podczas pracy z dużymi powierzchniami, np. ścianami budynków.

Rusztowania jezdne to gwarancja większej elastyczności i bezpieczeństwa podczas robót na dużych wysokościach. W ofercie Drabest można znaleźć wysokiej klasy aluminiowe konstrukcje, które doskonale spełnią swoje zadanie w każdych warunkach.

Niezawodne profesjonalne rusztowania z aluminium

Dzięki wykonaniu z niezwykle trwałego materiału, rusztowania jezdne z naszej oferty służy swoim użytkownikom przez długie lata. Aluminium jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję, a także doskonale znosi wpływ czynników atmosferycznych. Dlatego z narzędzi wykonanych z tego materiału można korzystać o każdej porze roku.

Profesjonalne rusztowania aluminiowe wyróżniają się doskonałą stabilnością, co wpływa na bezpieczeństwo pracy. Posiadają bardzo solidne i szerokie podesty robocze.

Konstrukcje są także bardzo łatwe w obsłudze. Funkcjonalne przeguby zapewniają szybkie oraz wygodne rozkładanie i składanie. Po złożeniu rusztowanie nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki czemu wygodnie można je przechowywać lub transportować np. w samochodzie. U podstawy aluminiowych rusztowań znajdują się solidne kółka, umożliwiające sprawne przemieszczanie całej konstrukcji. Wszystko po to, by praca z naszym wyposażeniem była maksymalnie komfortowa.

Praktyczne i wszechstronne rusztowania aluminiowe

W naszej starannie dobranej ofercie rusztowań przejezdnych znajdują się modele, które – oprócz standardowego zastosowania – po rozłożeniu można wykorzystywać również na kilka innych sposobów. Poszczególne komponenty wszechstronnych zestawów służą jako drabina wolnostojąca, drabina przystawna lub podest roboczy. Aluminiowe rusztowania sprawdzą się więc doskonale w pracach remontowych, budowlanych, wykończeniowych i renowacyjnych, ale także ogrodniczych lub artystycznych. Można wykorzystywać je wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. O wysokiej jakości prezentowanych rusztowań aluminiowych świadczy również pełna zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa i wytrzymałości. Wybrane modele posiadają prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland.

Rusztowania aluminiowe - akcesoria

W przypadku kilku rusztowań istnieje możliwość rozbudowy danej konstrukcji o dodatkowe elementy, które także można znaleźć w naszej ofercie. W akcesoria do wybranych modeli można zaopatrzyć się dodatkowo. Kółka można dokupić do ARD, natomiast w Zeusie, Hectorze i Ikarze są dostępne w zestawie w wersji Basic. Podkładki, nakrętki, śruby i haki – są to elementy montażowe dodatkowego wyposażenia. W skład pakietu dodatkowego, które rozszerza własności rusztowania do wersji „TUV” (ale również pozwala na wyższy montaż podestu niż w klasycznej wersji Basic – TUV 2,7 m podestu, Basic – 2,0 m podest) wchodzą: burtnice do podestu (obejma ze śrubą kotwiącą do ściany), stopa maszynowa (dla większej stabilności z rurką do założenia balastu), 2x poprzeczka aluminiowa wzmacniająca.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, dotyczące prezentowanych rusztowań aluminiowych lub zamówienia – zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu oraz przedstawimy szczegóły konkretnego produktu.