Drabiny domowe Jest 60 produktów.

Aktywne filtry

Drabiny domowe - pokojowe - do domu

Drabina domowa wolnostojąca – rozstawna, to zdecydowanie niezbędny sprzęt w każdym mieszkaniu. Na rynku dostępne są dziesiątki modeli, które odpowiadają na wszelkie potrzeby codziennego użytkowania. Pomogą również w podstawowych pracach remontowo-budowlanych w gospodarstwach domowych. Drabiny Drabest to sprzęt, który służyć będzie na lata, dzięki produkcji opartej wyłącznie wysokojakościowe surowce. Nasze produkty posiadają deklaracje zgodności z europejska normą EN 131, a nawet przechodzą dodatkowe atesty potwierdzone certyfikatem TUV TÜV Rheinland. Marka cieszy się popularnością w tysiącach domów, w Polsce, jak i za granicą. Poznaj bliżej drabiny z tej kategorii.

Podstawowe elementy funkcjonalnej i bezpiecznej drabiny domowej

W ofercie firmy Drabest znajdziesz szeroki wybór drabin domowych stalowych oraz aluminiowych. Do wyboru masz modele jednostronne lub dwustronne. Poza rodzajem materiału, z którego zostały wykonane, drabiny różnią się między sobą przed wszystkim ilością stopni, czyli wysokością roboczą. Można skorzystać również z oferty drabin w kolorze, który cechuje wysoki walor estetyczny. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa i wygody pracy, w ofercie posiadamy również drabiny z poręczami i czy dodatkową półką na pałąku. Drabiny Drabest są jednymi z najczęściej wybieranych produktów do pomocy w codziennych czynnościach zarówno w domach, ale też do pracy w biurach, zakładach usługowych czy sklepach. Istnieje możliwość wyboru drabiny do 125 kg i 150 kg obciążenia.

Jak wybierać drabinę do domu/mieszkania?

To bardzo proste. Przede wszystkim, przed zakupem drabiny do domu lub biura, należy odpowiedzieć na pytanie, do jakich celów będzie przeznaczona? Czy zamierzamy korzystać z niej często, np. wykonując codzienne porządki, czy ma posłużyć również przy pracach remontowych. Dostosuj drabinę głównie w kontekście jej zasięgu. Zwróć uwagę na dodatkowe elementy, takie jak poręcze, półki na narzędzia czy haki na wiadra. Wszystkie modele marki Drabest w standardzie posiadają szereg zabezpieczeń antypoślizgowych - zaliczyć można do nich, specjalistyczne stopki na podłużnicach z tworzywa sztucznego, szeroki podest roboczy i stopnie (karbowane lub z dodatkowo antypoślizgową powłoką) oraz wysoki pałąk zabezpieczający przed upadkiem z drabiny. Korzystając z oferty producenta, kupujesz najtaniej! Stawiając na drabinę domową Drabest, otrzymujesz wysokiej jakości produkt, zawsze w atrakcyjnej cenie!

Zobacz też: Podesty aluminiowe