Drabiny przemysłowe Jest 60 produktów.

Aktywne filtry

  • -10%

Wciągarka drabinowa

Winda dekarska to lekka aluminiowa konstrukcja, która sprawdzi się doskonale jako codzienne wsparcie w pracach budowlanych oraz remontach. Sprawna oraz szybka profesjonalna praca. Łatwa w montażu i demontażu, a po złożeniu jej kompaktowa forma...

4 905,00 zł 5 450,00 zł -10% Brutto

Drabiny profesjonalne przemysłowe

Dbamy o to, abyś korzystając na co dzień z naszych drabin, czuł się bezpiecznie i komfortowo. Naszą główną ideą jest dostarczenie profesjonalistom niezawodnego sprzętu, jaki przez lata będzie dla nich ułatwieniem w wykonywaniu zawodu. Drabiny są zgodnie z normami bezpieczeństwa i wytrzymałości jakie określane są w krajowych oraz europejskich przepisach. Spełniają standardy BHP, tak byś Ty oraz Twoi pracownicy każdorazowo czuli się na nich bezpiecznie.

Kategorie drabin dla profesjonalistów

Drabiny wykorzystywane są w codziennej pracy, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Posłużą jako narzędzie codziennego użytku przy pracach budowlanych, remontach i wykończeniach. Modele drabin drewnianych dodatkowo sprawdzą się jako wsparcie przy pracach związanych z elektrycznością. Najpopularniejszymi produktami dedykowanymi intensywnej pracy o wysokim natężeniu – są aluminiowe drabiny przystawne, wielofunkcyjne oraz drabiny uniwersalne. Każdy z modeli posiada wyjątkowo solidne podłużnice, antypoślizgowe szczeble, dodatkowe stabilizatory oraz specjalistyczne stopki zabezpieczające drabinę przed niechcianymi przesunięciami. Do drabin profesjonalnych możesz dobrać szereg akcesoriów podnoszących komfort i szybkość pracy, m.in. haki na wiadra, uchwyty do mocowania na bagażnik samochodowy, uchwyty na kalenice dachu czy kółka do przesuwania drabiny po elewacji.

Aluminiowe drabiny przemysłowe

Marka Drabest to produkty polecane przez profesjonalistów. Ich atrakcyjna cena w zestawieniu z wszechstronnym wykorzystaniem, to zalety które przekonały już tysiące specjalistów. W przypadku korzystania z drabiny w sposób intensywny i ciągły, produkt musi spełniać najwyższe normy stabilności, nawet na nierównym podłożu – oraz bezpieczeństwa, antypoślizgowe stopki i dodatkowe poprzeczki stabilizujące, ryflowane szczeble lub karbowane stopnie. Drabiny wielofunkcyjne oraz uniwersalne posiadają od 4 do 6 różnych możliwości konfiguracji pracy. Można wybrać modele tłoczone lub spawane. Ich stabilność dodatkowo zapewniają haki i pasy zabezpieczające przed nadmiernym rozsunięciem, oraz solidne, samoblokujące zawiasy, nienagannie utrzymujące drabinę w wybranej konfiguracji. W ofercie drabin profesjonalnych posiadamy również aluminiowe drabiny malarskie – o wysokości roboczej od 2,5 metrów do niemal 5 metrów. Marka Drabest to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów – sygnowane logiem polskiego producenta.

W 100% polski sprawdzony producent

Drabest od dziesięcioleci zaopatruje profesjonalistów w certyfikowany sprzęt niezbędny do prac budowlanych. Sprawdził się w tysiącach firm, a teraz może sprawdzić się również u Ciebie! Oferujemy drabiny dla profesjonalistów – aluminiowe, stalowe, magazynowe oraz ogrodowe. Posiadamy również specjalistyczny sprzęt jak np. drabiny ewakuacyjne. Marka Drabest do gwarancja bezpiecznej i wygodnej pracy na wysokościach! Zaopatruj się bezpośrednio u producenta i kupuj najtaniej!