Drabiny przemysłowe Jest 41 produktów.

Aktywne filtry

Drabiny profesjonalne przemysłowe

Profesjonalne drabiny przemysłowe

Jesteśmy producentem profesjonalnych, funkcjonalnych drabin przemysłowych. Dbamy o to, aby wszystkie osoby korzystające na co dzień z naszych produktów czuły się bezpiecznie i komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać specjalistom z różnych branż niezawodne drabiny dla przemysłu, które będą znacznym ułatwieniem podczas wykonywania rozmaitych prac. Oferujemy również drabiny ogrodowe.

Większość oferowanych przez nas drabin są zgodne z normami bezpieczeństwa i wytrzymałości wymaganymi w Polsce oraz Unii Europejskiej. Spełniają standardy z zakresu BHP, co pozwala czuć się pewnie i bezpiecznie wszystkim pracownikom stosującym nasze drabiny.

Różne rodzaje i modele drabin dla profesjonalistów

Oferowane drabiny dla przemysłu to produkty o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzą się w codziennej pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są niezbędnym narzędziem wykorzystywanym w pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych dowolnego typu. W asortymencie mamy specjalne drabiny dla elektryków, wykonane z włókna szklanego, a także modele drewniane, która okazują się niezastąpionym wsparciem przy pracach związanych z elektrycznością.

Nasz asortyment obejmuje drabiny przemysłowe wielofunkcyjne, modele aluminiowe przystawne oraz wersje uniwersalne. Każdy z produktów wyposażyliśmy w solidne, wytrzymałe podłużnice, szczeble antypoślizgowe, dodatkowe stabilizatory, a także specjalistyczne stopki zabezpieczające drabinę przed niechcianymi przesunięciami.

Proponujemy ponadto szereg praktycznych akcesoriów do drabin przemysłowych, które podnoszą komfort i szybkość pracy. W ofercie mamy m.in. uchwyty do mocowania na bagażnik samochodowy, kółka do przesuwania drabiny po elewacji, haki na wiadra oraz uchwyty na kalenice dachu. Można kupić u nas także odbojniki do rynien, podesty do drabin przemysłowych, wieszaki do drabin oraz stojaki, a także szpice do drabin ogrodowych.

Aluminiowe drabiny dla przemysłu

Firma Drabest oferuje najwyższej klasy produkty polecane przez profesjonalistów. Atrakcyjna cena połączona z wszechstronnością użycia to podstawowe zalety sprzętów, za które tysiące specjalistów cenią naszą markę.

Aluminiowe drabiny zostały wyposażone w dodatkowe poprzeczki stabilizujące, antypoślizgowe stopki oraz ryflowane szczeble albo karbowane stopnie, w zależności od modelu. Dzięki tym funkcjom wytrzymałe drabiny do przemysłu spełniają najwyższe normy stabilności i bezpieczeństwa nawet na nierównym podłożu. Nasze produkty mają ryflowane stopnie, które są dodatkową ochroną i zapobiegają poślizgnięciu się podczas użytkowania.

Drabiny uniwersalne oraz wielofunkcyjne posiadają natomiast od 4 do 6 różnych opcji konfiguracji pracy. Oferujemy modele tłoczone lub spawane. Ich doskonałą przyczepność oraz stabilność poprawiają specjalne haki i pasy, których zadaniem jest ochrona przed nadmiernym rozsunięciem, a także trwałe, samoblokujące zawiasy, niezawodnie utrzymujące drabinę w wybranej konfiguracji.

Nasz asortyment obejmuje ponadto profesjonalne drabiny malarskie aluminiowe o wysokości roboczej od 2,5 do prawie 5 metrów.

Liczne zalety oferowanych modeli drabin dla przemysłu sprawiają, że marka Drabest to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów.

Drabest – polski producent, światowa jakość

Firma Drabest to doświadczony, ceniony przez klientów w kraju i na świecie polski producent sprzętów wykorzystywanych do prac budowlano-remontowych. Od dziesięcioleci zaopatrujemy pracowników w certyfikowane akcesoria niezbędne w różnego rodzaju zadaniach. Nasze produkty są wykorzystywane w tysiącach firm. Szeroki wybór drabin przemysłowych dla specjalistów: aluminiowych, stalowych, magazynowych, ogrodowych czy ewakuacyjnych gwarantuje, że każdy znajdzie w asortymencie produkty idealnie odpowiadające swym potrzebom.

Jako producent drabin zapewniamy szybką realizację zamówień i najniższe ceny.

Zobacz też: Regały warsztatowe