Polecane

Nasze zalety

Drabiny i rusztowania - producent

DRABEST to najwyższej jakości certyfikowane drabiny i rusztowania. Jesteśmy jedną z czołowych firm w branży – dostarczamy profesjonalny i bezpieczny sprzęt do pracy na wysokości. Nasze wyroby idealnie nadają się zarówno do szeroko zakrojonych prac budowlanych, remontowych czy monterskich, jak i do użytku domowego. To między innymi drabiny stalowe, aluminiowe, magazynowe, ogrodowe i domowe, o różnych profilach i rozmiarach. Dodatkowo dostarczamy stojaki na rowery, metalowe meble warsztatowe, regały magazynowe, schody przeciwpożarowe, kobyłki budowlane, bagażniki samochodowe i inne wyroby stale dbając o ich wysoką jakość. Wykonujemy również wyroby na indywidualne zamówienie. Ponadto służymy wsparciem serwisowym, realizujemy prace konserwacyjne i prowadzimy wypożyczalnię ogrodzeń budowlanych oraz rusztowań.

Posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w swojej branży. Nasz sprzęt produkowany jest ze sprawdzonych, atestowanych materiałów technologią tłoczenia oraz spawania, które pozwalają na uzyskanie najwyższej trwałości i odporności. Dopracowane konstrukcje zapewniają stabilność i wsparcie podczas różnego rodzaju prac. Nasze produkty spełniają wyśrubowane Europejskie Standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym normę EN-131, posiadamy kluczowe certyfikaty i świadectwa ochronne potwierdzające ich jakość. Drabiny i rusztowania DRABEST to gwarancja bezpiecznych prac na wysokości.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i jednocześnie stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby dostarczać Państwu profesjonalne wyroby. Pomożemy w dopasowaniu odpowiednich konstrukcji do konkretnego zastosowania i szybkiej oraz korzystnej metody transportu – do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Od lat wyróżniają nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Nasze produkty dostarczamy do szerokiej gamy klientów, w tym supermarketów, hurtowni, odbiorców biznesowych i osób prywatnych z całego kraju. Wyroby DRABEST są znane także poza granicami Polski – wybierają nas klienci między innymi z Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy, Szwajcarii i Rumunii. Stale powiększamy grono naszych agentów sprzedaży. Zamówione u nas wyroby dostarczamy terminowo, a także zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Dla Pańśtwa wygody prowadzimy wygodny sklep internetowy, w którym można łatwo zamówić nasze wyroby zarówno do domu, jak i profesjonalnego zastosowania – drabiny różnych typów, regały, akcesoria. Korzystając z produktów DRABEST, wybierają Państwo rzetelnego kontrahenta biznesowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności

Drabina przydaje się w wielu sytuacjach, nawet tych najmniej spodziewanych. Remonty czy różnego rodzaju prace domowe lub ogrodowe to oczywiste skojarzenie. Dlatego zawsze warto mieć w zanadrzu choć jedną drabinę aluminiową. Producent Drabest ma w swojej ofercie wiele niezbędnych narzędzi, a lata doświadczenia pozwoliły mu stworzyć produkty najwyżej jakości i sprostać oczekiwaniom klientów.

Czytaj więcej

Przewaga aluminiowych drabin Drabest

Nie bez powodu większość drabin z naszej oferty są wykonane z aluminium. To materiał wyróżniający się wieloma zaletami. Stworzone z niego drabiny Drabest są odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg i promieniowanie słoneczne, oraz różnego rodzaju uszkodzenia fizyczne – zwłaszcza wgniecenia i zadrapania. To sprawia, że nadają się do użytku w każdych warunkach.

Odpowiedzialny producent drabin zawsze wybiera materiały, które zapewnią najdłuższy możliwy czas eksploatacji oraz bezpieczeństwo użytkowania. W związku z tym, oprócz aluminium, można u nas znaleźć produkty wytwarzane z innych rodzajów metalu, a nawet włókna szklanego.

Tym, co jednak przekonuje do siebie klientów, jest niebywała lekkość produktów. Drabina Drabest waży zaledwie parę kilogramów. Z kolei nośność liczy się już w setkach kilogramów. Trudno o bardziej poręczne, a przy tym stabilne narzędzie do wykonywania typowych prac domowych czy budowlanych. Przeniesienie drabiny z miejsca na miejsce nie przysporzy nikomu żadnego kłopotu. Co więcej, zadbaliśmy w projekcie o wygodne składanie oraz rozkładanie. W efekcie można je łatwo magazynować nawet w najmniejszym schowku.

Jeśli chodzi o profesjonalnie wykonane drabiny producent musi wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności użytkowania swojego produktu. Dowodem takiego podejścia jest nasz asortyment.

Godny zaufania producent drabin aluminiowych

W trakcie naszej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonania. Profesjonalni producenci drabin aluminiowych – tacy jak my – dostosowują swoje produkty do najwyższych standardów. Nasze drabiny spełniają normy wytrzymałościowe oraz jakościowe (m.in. EN 131), rusztowania Hector i Zeus jest spełniona norma na rusztowania EN-1004, a na stołki (DD2 150) EN-14183. Dla naszych klientów to bardzo ważna informacja. Właśnie w ten sposób możemy zapewnić, że drabiny marki Drabest cechują się wieloma atutami, a ich użytkowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. To bardzo dobra inwestycja, z której skorzystają zarówno profesjonaliści, jak i osoby prywatne.

Jakość nie jest jedynym, czym jesteśmy w stanie konkurować. Jako nagradzany i odznaczany producent zawsze staramy się zachować najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości. Dzięki temu nasze produkty mają szansę dotarcia do jak najszerszego grona klientów. Zależy nam, aby w polskich domach oraz firmach znajdowały się najlepsze możliwe produkty, które ułatwią wykonywanie różnorodnych czynności.

Więcej informacji na temat produkcji oraz dystrybucji drabin Drabest otrzymają Państwo po skontaktowaniu się z nami telefonicznie lub mailowo. Służymy także fachową pomocą w wyborze odpowiednich produktów.