Polecane

Nasze zalety

DRABEST to najwyższej jakości certyfikowane drabiny i rusztowania. Jesteśmy jedną z czołowych firm w branży – dostarczamy profesjonalny i bezpieczny sprzęt do pracy na wysokości. Nasze wyroby idealnie nadają się zarówno do szeroko zakrojonych prac budowlanych, remontowych czy monterskich, jak i do użytku domowego. To między innymi drabiny stalowe, aluminiowe, magazynowe, ogrodowe i domowe, o różnych profilach i rozmiarach. Dodatkowo dostarczamy stojaki na rowery, metalowe meble warsztatowe, regały magazynowe, schody przeciwpożarowe, kobyłki budowlane, bagażniki samochodowe i inne wyroby stale dbając o ich wysoką jakość. Wykonujemy również wyroby na indywidualne zamówienie. Ponadto służymy wsparciem serwisowym, realizujemy prace konserwacyjne i prowadzimy wypożyczalnię ogrodzeń budowlanych oraz rusztowań.

Posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w swojej branży. Nasz sprzęt produkowany jest ze sprawdzonych, atestowanych materiałów technologią tłoczenia oraz spawania, które pozwalają na uzyskanie najwyższej trwałości i odporności. Dopracowane konstrukcje zapewniają stabilność i wsparcie podczas różnego rodzaju prac. Nasze produkty spełniają wyśrubowane Europejskie Standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym normę EN-131, posiadamy kluczowe certyfikaty i świadectwa ochronne potwierdzające ich jakość. Drabiny i rusztowania DRABEST to gwarancja bezpiecznych prac na wysokości.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i jednocześnie stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby dostarczać Państwu profesjonalne wyroby. Pomożemy w dopasowaniu odpowiednich konstrukcji do konkretnego zastosowania i szybkiej oraz korzystnej metody transportu – do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Od lat wyróżniają nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Nasze produkty dostarczamy do szerokiej gamy klientów, w tym supermarketów, hurtowni, odbiorców biznesowych i osób prywatnych z całego kraju. Wyroby DRABEST są znane także poza granicami Polski – wybierają nas klienci między innymi z Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy, Szwajcarii i Rumunii. Stale powiększamy grono naszych agentów sprzedaży. Zamówione u nas wyroby dostarczamy terminowo, a także zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Dla Pańśtwa wygody prowadzimy wygodny sklep internetowy, w którym można łatwo zamówić nasze wyroby zarówno do domu, jak i profesjonalnego zastosowania – drabiny różnych typów, regały, akcesoria. Korzystając z produktów DRABEST, wybierają Państwo rzetelnego kontrahenta biznesowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności