Silniki dla kolejnictwa Jest 8 produktów.

Aktywne filtry

  • -10%

Wirnik do silnika typu KAX

Firma Drabest sp. z o.o. jest jedynym w Polsce producentem specjalistycznych silników dla kolejnictwa. Nasze silniki są produkowane na bazie doświadczeń firmy El-Mechanika CO, od której przejęliśmy całą linię technologiczną wraz z dokumentacją...

1 349,10 zł 1 499,00 zł -10% Brutto

Silniki dla kolejnictwa

Specjalistyczne silniki dla kolejnictwa od firmy Drabest

W ramach poniższej oferty proponujemy Państwu silniki do rogatek, zwrotnic, przekaźników oraz innych istotnych części wchodzących w skład systemów zabezpieczeń ruchu kolejowego Całość udostępnianego przez nas asortymentu produkowana jest w oparciu wyłącznie o nasze własne zasoby i zaplecze maszynowe. Od momentu przejęcia przez nas firmy El-Mechanika CO, wraz z ich nowoczesną linią technologiczną oraz kompletem dokumentacji technicznej opracowywanej przez nią przez lata działalności stanowimy jedyny podmiot na polskim rynku, który zajmuje się wytwarzaniem profesjonalnych silników dla kolei.

W zależności od Państwa potrzeb możemy zaproponować silniki prądu stałego lub przemiennego w niejednolitych cenach oraz występujące w wariantach różniących się od siebie m.in.:

  • napięciem – 24/136/220 V,
  • mocą – od 0,225 do 0,85 kW,
  • poziomem natężenia prądu – od 4,6 do 13,4 A
  • liczbą obrotów w ciągu minuty – od 1100 do 2500,
  • a także sprawnością, która zależnie od modelu silnika kolejowego oscyluje w granicach od 62 do 72%.

Dodatkowo oprócz samych silników do rogatek, zwrotnic i innych elementów tego typu, naszym klientom oferujemy również możliwość nabycia wszelkich szczególnie narażonych na intensywną eksploatację części zamiennych, takich jak wirnik czy szczotka.

Silniki kolejowe produkcji Drabest – najważniejsze zalety

Spośród kluczowych atutów, którymi odznacza się każdy silnik prądu stałego lub przemiennego naszej produkcji, wyszczególnić należy przede wszystkim jego wieloletnią niezawodność pracy oraz wysoką jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną. Dodatkowo nasze urządzenia cechują się także dużą uniwersalnością, dzięki której doskonale sprawdzają się w bardzo rozmaitych systemach bezpieczeństwa kolejowego wykorzystywanych nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych częściach świata.

Ponadprzeciętną wytrzymałość oraz efektywność pracy naszych silników prądu przemiennego i stałego uzyskujemy m.in. dzięki wielu różnorodnym, wnikliwym badaniom technicznym, przeprowadzanym w ramach specjalistycznej przeznaczonej do tego celu hamowni.

Potwierdzeniem jakości urządzeń oferowanych przez Drabest jest m.in. 24-miesięczna gwarancja, której udzielamy na każdy nasz silniki dla kolei, a także szereg spełnianych przez nie restrykcyjnych norm krajowych oraz zagranicznych, w tym m.in.: WTO-90/SEP, WTO– 95/SEP czy PN-88/E-06701. Dodatkowo wszystkie produkty z niniejszej kategorii dostarczane są klientom również w komplecie ze świadectwem kontroli jakości.

Kompleksowy serwis gwarancyjny silników dla kolejnictwa oraz naprawy pogwarancyjne

Szeroki zakres świadczonych usług to jeden z naszych głównych priorytetów. W związku z tym dowolny silnik prądu przemiennego lub stałego Drabest podlega możliwości zarówno drobnej naprawy, jak i gruntownego remontu. Serwis świadczymy w ramach gwarancji, a także po jej upływie. Po jego zakończeniu przeprowadzamy drobiazgowe badania mające potwierdzić przywrócenie pełni sprawności, a następnie udzielamy nowej gwarancji na produkt, która wynosi kolejne 24 miesiące od zakończenia prac remontowych.