Drabiny drewniane Jest 6 produktów.

Aktywne filtry

Drabiny drewniane

Drabiny drewniane – producent polski z doświadczeniem

Zajmujemy się produkcją solidnych i niezawodnych drabin drewnianych od wielu lat. Gwarantujemy najwyższą jakość i użyteczność powstałych produktów. Drabiny Drabest to wybór tysięcy profesjonalistów na całym świecie. Nasz asortyment obejmuje drabiny drewniane o różnych wymiarach i liczbie stopni, co pozwala na dopasowanie wyrobu do indywidualnych potrzeb. Proponujemy drabiny posiadające od 3 do 10 stopni, o wysokości roboczej od 2,4 do 4,5 m, w zależności od modelu. Nasze artykuły cechują się nośnością wynoszącą 150 kg. Pasy przymocowane do konstrukcji zapewniają odpowiedni rozstaw drabiny.

Praktyczna drabina drewniana rozstawna do różnych zastosowań

Drabina drewniana nadaje się znakomicie do zastosowań prywatnych, jak również profesjonalnych. Sprawdza się jako drabina drewniana malarska, wykorzystywana do drobnych prac remontowych oraz innych zadań wewnątrz domu i w ogrodzie. Jest też często i chętnie wybierana przez fachowców z obszaru wykończenia wnętrz oraz branży budowlanej. Ułatwia realizację zadań nawet na dużych wysokościach. Rozstawny model posiada stopnie umieszczone po obu stronach, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort stosowania. Warto dodać, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Solidna i trwała drabina drewniana

Każda drabina drewniana rozstawna została wyprodukowana z wysokogatunkowych surowców, co przekłada się na stabilność i funkcjonalność wyrobu. Artykuły są wytwarzane z drewna sosnowego oraz mają jeden dodatkowy (trzeci) stopień wykonany z drewna bukowego, co podnosi wytrzymałość produktu. Są w całości impregnowane, co znacząco przedłuża ich czas użytkowania. Cechują się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne: mróz, słońce i deszcz. Profesjonalnie wykonana impregnacja pomaga także zachować na wiele lat estetyczny wygląd drabiny drewnianej w niezmienionym stanie, bez oznak pleśni oraz sinizny.

Wszystkie pozostałe elementy drabiny zostały wyprodukowane z ocynkowanej stali chroniącej je przed korozją. Pasy zabezpieczające drabinę przed niepożądanym rozsunięciem, haczyk na wiadro zamontowany w jej górnej części, czy okucia charakteryzują się trwałością i solidnością. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wilgoć.

Drabina drewniana rozstawna z atestem EN 131

Drabina drewniana malarska została wielokrotnie przetestowana pod kątem wytrzymałości, obciążenia i stabilności. Posiada deklarację zgodności z najnowszą normą europejską EN 131. Wybierając ją, masz pewność, że kupujesz drabinę drewnianą doskonałej jakości, która zapewni najwyższy komfort pracy przy intensywnym użytkowaniu na wiele lat.

Gwarantujemy korzystne, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Zapewniamy też fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego modelu drabiny.