Drabiny drewniane Jest 8 produktów.

Aktywne filtry

Drabiny drewniane

Drabina drewniana rozstawna posiada od trzech do siedmiu stopni, o wysokości roboczej: 2,4 m do 3,6 metra. Wybierz w 100% polski produkt bezpośrednio w sklepie od producenta. Drabina posiada deklarację zgodności z normą EN 131. W całości impregnowana – co znacząco przedłuża jej czas użytkowania. Odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne – słońce, mróz czy deszcz. Impregnacja pomaga również zatrzymać ją na wiele lat w niezmienionym stanie, bez sinizny czy oznak pleśni.

Wykonanie drabiny drewnianej

Drabiny Drabest w całości są produkowane z impregnowanego drewna sosnowego oraz mają jeden dodatkowy stopnień (trzeci) z mocnego drewna bukowego, co podnosi jej stabilność i wytrzymałość. Wszystkie pozostałe elementy drabiny są wykonane z ocynkowanej stali, jest to: haczyk na wiadro, zamontowany w jej górnej części, łańcuchy zabezpieczające drabinę prze niepożądanym rozsunięciem, pręty wzmacniające pod drugim szczeblem czy okucia. Sprawdzi się jako drabina malarska, ale również do innych prac w domu i ogrodzie. Wybierana przez fachowców z obszaru wykończenia wnętrz i branży budowlanej. Wykonanie drabiny z drewna pozwala również wykorzystywać ją do prac związanych z elektrycznością.

Drabina drewniana posiadająca deklaracje zgodności z norma EN 131

Drabina wielokrotnie testowana pod katem stabilności, obciążenia oraz wytrzymałości. Wybierając produkt zgodny z najnowszą europejską normą EN 131, masz pewność, że kupujesz drabinę drewnianą najwyższej jakości, która zapewni najwyższy komfort pracy przy intensywnym użytkowaniu na wiele lat. Drabiny Drabest to wybór tysięcy profesjonalistów na wielu kontynentach. Kupuj najtaniej bezpośrednio w sklepie internetowym producenta.