Stoły warsztatowe Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Stoły warsztatowe

Profesjonalny stół roboczy warsztatowy

Oferujemy wysokiej jakości, solidne i funkcjonalne stoły warsztatowe o różnych formach i wielkościach, co pozwala na łatwe dopasowanie umeblowania do indywidualnych potrzeb. Każdy stół warsztatowy z szufladami i blatem został wyprodukowany z trwałych materiałów najlepszego gatunku. Metalowa konstrukcja gwarantuje stabilność i wytrzymałość mebli. Duży drewniany blat zapewnia wygodną pracę. Regulowane nogi służą do dostosowania optymalnych parametrów wysokości blatu, a antypoślizgowe stopki na podkładkach z tworzywa sztucznego zapobiegają samoczynnemu przesuwaniu się mebla, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i wygodę korzystania. Całość konstrukcji została polakierowana proszkowo.

Dostępne meble cechują się dużym obciążeniem, wynoszącym nawet kilkaset kilogramów. To sprawia, że można na nich bez przeszkód ustawić ciężkie urządzenia albo inne maszyny stosowane w codziennej pracy. Produkowane przez nas stoły wytrzymują trudne codzienne użytkowanie. Nie wymagają skomplikowanej konserwacji.

Stół warsztatowy dopasowany do potrzeb

W naszym asortymencie znajdziesz różne modele stołów z wieloma wariantami wyposażenia. Proponujemy stoły z podwieszanymi szufladami, szafkami, półkami oraz blatami o różnej wielkości. Dla większego bezpieczeństwa i ochrony wartościowych sprzętów w wybranych stołach zamocowaliśmy szafki zamykane na klucz. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wysokiej odporności mechanicznej każdy stół warsztatowy metalowy pozwala na bezpieczne i wygodne przechowywanie narzędzi i innego oprzyrządowania, a także komfortową pracę.

Bogata oferta stołów oraz liczne możliwości rozbudowy gwarantują wybór najlepszego rozwiązania, a w efekcie dają możliwość odpowiedniego przygotowania indywidualnego miejsca pracy.

Stół do garażu, warsztatu, piwnicy

Nasze stoły cechują się wszechstronnym wykorzystaniem. Z powodzeniem sprawdzą się w zastosowaniach prywatnych, jako stół do warsztatu, garażu czy piwnicy. Ze względu na wysoką użyteczność i solidność nadają się też doskonale jako meble do zastosowań profesjonalnych, np. w zakładach pracy. Stanowią niezbędne wyposażenie pomieszczeń, w których dokonuje się napraw albo montażu z użyciem narzędzi przemysłowych, np. w halach produkcyjnych, stolarniach, punktach serwisowych, warsztatach mechanicznych. Można je wykorzystywać jako obszar roboczy w pracowniach oraz na stanowiskach usługowych przy montowaniu, kreśleniu, pakowaniu, dokonywaniu drobnych cięć oraz pomiarów. Nasze stoły są przeznaczone zarówno dla małych pracowni prywatnych, jak i dużych warsztatów remontowych, mechanicznych czy narzędziowni.

Wszystkie stoły warsztatowe produkujemy zgodnie z normami bezpieczeństwa BHP. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom możemy zagwarantować najlepszą jakość produktów. Nasze stoły są chętnie wybierane i cenione przez tysiące specjalistów w Polsce i na świecie. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny. Stół roboczy Drabest to bardzo dobra, praktyczna inwestycja długoterminowa.