Schody Strychowe Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Schody strychowe

Schody powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego tak ważne jest dobranie właściwego rodzaju do przestrzeni, w którym mają się znaleźć. Odpowiedni model pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zachować porządek w aranżacji domu. Schody strychowe właśnie z tego powodu cieszą się dużą popularnością. Jednak ich zastosowanie jest dość ograniczone w przypadku mniej popularnych marek. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, jakie niosą dobrze dopasowane schody z naszej oferty.

Gdzie najlepiej zamontować włazy na strych?

Już w samej nazwie modelu mieści się ich przeznaczenie. Dzięki nim można dostać się na poddasze użytkowe. Zazwyczaj spoczywają w jednym miejscu na stałe, jednak schody na strych w naszym asortymencie można szybko i bez większego wysiłku złożyć, aby zajmowały jeszcze mniej miejsca.

To właśnie dzięki temu – oraz swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom – nie zajmują wiele miejsca. W związku z tym nadają się do montażu dosłownie wszędzie. Może to być pokój dzienny, duża garderoba, a nawet korytarz. Schody na poddasze o wymiarach 110x55 cm lub 120x60 cm z wysuwaną drabiną to znakomite rozwiązanie w miejscach, w których chcemy „zaoszczędzić” przestrzeń.

Warto pamiętać, że tego typu schody nie są przeznaczone do codziennego użytkowania. Wynika to z ich dość stromego położenia, co może być mało komfortowe, jeśli zamierza się z nich korzystać bardzo często. Z tego powodu włazy na strych nie zastąpią innych modeli, jak na przykład schodów krętych czy spiralnych, które również zajmują niewiele miejsca, choć zdecydowanie więcej od proponowanych przez nas produktów.

Wyjątkowo wytrzymałe schody na strych

Równie ważna w przypadku schodów jest ich trwałość. Montaż powinien gwarantować wieloletnią eksploatację bez żadnych przeszkód. Jest to szczególnie istotne w przypadku wyłazów strychowych, które są wyposażone w elementy ruchome. Zastosowane w nich materiały wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Po pierwsze są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu przypadkowe uderzenia nie naruszają struktury schodów. Po drugie zaś elementy złączne są przystosowane do wieloletniej eksploatacji. Dzięki temu nie sprawiają problemów nawet po wielu latach od montażu.

Nie można przy tym zapomnieć o dopuszczalnym obciążeniu. Włazy na strych bardzo często są narażone na spory nacisk. Na poddaszu zazwyczaj chowa się rzadziej używane przedmioty czy narzędzia, które mogą sporo ważyć. Proponowane przez nas modele są w stanie wytrzymać obciążenie sięgające 150 kg. To właśnie z tego powodu znakomicie spełniają swoją funkcję.

Dlaczego drewniany wyłaz strychowy jest tak popularny?

Drewno to materiał ponadczasowy. Sprawdza się w niemal każdym wystroju wnętrza: od klasycznego, po skandynawski, aż po minimalistyczny. Dlatego drewniany wyłaz strychowy może być z powodzeniem wykorzystany w domach o zróżnicowanej architekturze. Z całą pewnością będzie stanowił dobre uzupełnienie pozostałego wyposażenia w mieszkaniu. Poza tym dostępne w naszym sklepie schody na poddasze mają metalowe elementy, na przykład poręcz, które są dopasowane pod względem estetycznym i przemyślane pod względem funkcjonalnym. W efekcie produkt spełnia wszelkie wymagania stylistyczne oraz praktyczne jednocześnie.

Schody na poddasze w korzystnej dla klienta cenie

W przeciwieństwie do widocznych i nieruchomych modeli kręconych czy spiralnych, schody na strych dostępne są w świetnej cenie. To zasługa nie tylko ich specjalnej konstrukcji, ale też stosowanej technologii wykonania. Dzięki temu nie osiągają zawrotnej ceny. Co więcej, ich montaż jest niezwykle prosty. To w bezpośredni sposób przekłada się na koszt związany z umieszczeniem konstrukcji we wskazanym miejscu. To jeden z głównych powodów, dla których schody strychowe cieszą się tak dużym uznaniem.

Nasza oferta włazów na strych z pewnością spełni wszelkie oczekiwania przyszłych użytkowników. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień. Służymy przy okazji fachowym doradztwem w zakresie wyboru modelu oraz montażu. Wystarczy zadzwonić do nas lub napisać maila. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości w zakresie profesjonalnych schodów o przeznaczeniu strychowym.