Konstrukcje Specjalne Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

  • -10%

Winda Dekarska

DEKLARACJA CE Winda dekarska Lekka aluminiowa konstrukcja, która sprawdzi się doskonale jako codzienne wsparcie w pracach budowlanych oraz remontach. Sprawna oraz szybka profesjonalna praca. Łatwa w montażu i demontażu, a po złożeniu jej...

8 865,00 zł 9 850,00 zł -10% Brutto

Windy dekarskie

Funkcjonalne windy dekarskie

Wciągarki drabinowe są doskonałym narzędziem podczas różnego rodzaju prac remontowych oraz budowlanych. Dzięki nim można znacząco przyspieszyć realizację inwestycji. Windy dekarskie wyróżniają się intuicyjną obsługą, łatwością w montażu oraz demontażu, bezproblemowym transportem, a także prostotą magazynowania. Po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, co pozwala na lepsze zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Produkowane przez nas wciągarki są ponadto bardzo lekkie. Wszystkie ich elementy ważą – po zsumowaniu – około 90 kg. Mogą za to przenosić ładunki do 125 kg przy zachowaniu stałej prędkości 10 m/min.

Udostępniamy dwa rodzaje wind dekarskich. Pierwszy to uniwersalny model o szerokiej funkcjonalności, który sprawdzi się na każdej budowie. Drugi został zaprojektowany specjalnie z myślą o delikatnych panelach fotowoltaicznych i ma w związku z tym szereg zabezpieczeń, umożliwiających ostrożnemu wciągnięciu modułów na szczyt budynku.

Drabest – zaufany producent wind dekarskich

Na nasz asortyment składają się wyłącznie autorskie wciągarki drabinowe. Jesteśmy więc w stanie zagwarantować ich wysoką jakość. Do produkcji używamy głównie aluminium, które zapewnia najlepsze parametry wytrzymałościowe oraz odpornościowe, a przy okazji cechuje się niewielką wagą. Windy dekarskie od producenta mają też antypoślizgowe pokrycie. Mogą być więc wykorzystywane w warunkach zewnętrznych. Zadbaliśmy też o inne elementy, które wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Cena wciągarek drabinowych

Bez problemu łączymy jakość z, korzystnym dla naszych klientów, kosztem zakupu. To wynik zastosowania nowoczesnych technologii, wysokogatunkowych materiałów i nienakładania zbędnej marży.

Z chęcią udzielimy więcej informacji o naszych windach dekarskich podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi przedstawiciele pomogą też w wyborze odpowiedniego modelu i pomogą sfinalizować zamówienie.