Akcesoria Jest 3 produktów.

Aktywne filtry

Akcesoria do drabin ewakuacyjnych

Drabiny ewakuacyjne – akcesoria do montażu

Aby drabiny ewakuacyjne spełniały swoją funkcję w najlepszy możliwy sposób, potrzebują profesjonalnych elementów montażowych. Tylko one są w stanie zapewnić odpowiednią stabilność. Bez tego poruszanie się po drabinie w sytuacji kryzysowej byłoby po prostu niebezpieczne. Mocne przytwierdzenie do budynku jest więc podstawą – i to dosłownie. Śruby do drabin ewakuacyjnych z naszej oferty z pewnością spełnią wszelkie wymagania w tym zakresie.

Akcesoria charakteryzują się przede wszystkim ponadprzeciętną wytrzymałością. Są odporne zarówno na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (np. uderzenia, zerwania, wgniecenia), jak i czynniki atmosferyczne (zwłaszcza deszcz oraz silne promieniowanie UV). Śruby do drabin ewakuacyjnych nie rdzewieją i nie wypaczają się pod wpływem zewnętrznych sił. To najlepsza gwarancja tego, że sprawdzą się w razie wypadku. W naszej ofercie znajdują się standardowe oraz specjalne śruby, a oprócz tego wkręty, nakrętki, podkładki i zaślepki.

Same śruby do drabin ewakuacyjnych jednak nie wystarczą. Potrzeba jeszcze wytrzymałe uchwyty montażowe wraz z łącznikami listew i drabiny. Wszystko te produkty można znaleźć w naszym sklepie. Akcesoria do drabin ewakuacyjnych są bardzo intuicyjne w montażu. Poza tym spełniają wszelkie wymagania w zakresie trwałości, które ustalają m.in. przepisy BHP. To właśnie one mają duży wpływ na to, w jakim stopniu drabina zachowa się w trakcie pospiesznego schodzenia.

Jeśli chodzi o drabiny ewakuacyjne akcesoria można zastosować do nierównego podłoża. Do tego służą specjalne uchwyty. W efekcie nawet budynki starego typu mogą zostać zabezpieczone w nowoczesny sposób.

Zabezpieczające akcesoria do drabin ewakuacyjnych

Polskie prawo bardzo dokładnie opisuje, czego potrzeba do spełnienia standardów drabin ewakuacyjnych. Mowa m.in. o dodatkowym stopniu zejścia przy konstrukcjach umieszczonych przynajmniej 75 mm dalej od budynku czy kosza chroniącego przed upadkiem. Do przeprowadzenia montażu tak specjalistycznych elementów niezbędne jest zastosowanie akcesoriów do drabin ewakuacyjnych. Pałąki zabezpieczające, listwy kosza, słupki zejścia czy łączniki listew kosza przydadzą się do tego, aby konstrukcja została odpowiednio przygotowana do eksploatacji.

Cena akcesoriów do drabin ewakuacyjnych

Bezpieczeństwo jest warte każdej ceny. Nie oznacza to jednak, że trzeba przepłacać za elementy montażowe. Oferowane przez nas akcesoria cechują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Nie tylko spełniają wymogi prawne, ale również spełniają oczekiwania klientów w zakresie kosztu zakupu. Z tego właśnie powodu śruby do drabin ewakuacyjnych oraz pozostałe akcesoria w naszej ofercie pozostają bezkonkurencyjne.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. Pomogą oni dobrać właściwe akcesoria do drabin ewakuacyjnych oraz odpowiedzą na każde inne pytanie związane z asortymentem. Służymy też doradztwem w zakresie profesjonalnego montażu elementów zabezpieczających konstrukcję.