banner1920x250ogrodzenia.jpg

Firma Drabest Rusztowania Sp. z o.o. oferuje wynajem oraz montaż tymczasowych ogrodzeń budowlanych. Nasze ogrodzenia to wysokiej jakości przęsła ażurowe, które możemy ulokować w dowolnym miejscu oraz konfiguracji aby plac budowy był właściwie zabezpieczony zgodnie z prawnymi regulacjami oraz wymogami bezpieczeństwa i higieny pracy. Realizujemy zamówienia dla klientów komercyjnych jak również indywidualnych przy różnych pracach budowlanych. Używamy najwyższej jakości sprzętu raz wysoko wykwalifikowanych pracowników dbając o najwyższe standardy BHP. Gwarantujemy wykonanie usługi na czas, zgodnie z wytycznymi klienta!

Koszt wynajmu ogrodzenia tymczasowego wyceniamy na podstawie informacji o lokalizacji montażu ogrodzenia, długości ogrodzenia oraz czasu wynajmu ogrodzenia. Wyślij do nas wiadomość a my przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę.

Zachęcamy do współpracy!

Wynajem ogrodzeń budowlanych

Odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy lub innych prac to bardzo ważna kwestia. Zarówno inwestycje budowlane, jak i niektóre roboty drogowe, tymczasowe przestrzenie przemysłowe czy imprezy o charakterze masowym, wymagają odpowiedniego ogrodzenia. Doskonale sprawdzą się w tym celu przęsła ażurowe, czyli dające się łatwo ze sobą łączyć panele o stosunkowo niewielkiej wadze, za to dużej trwałości. Dzięki naszej firmie nie trzeba ich nawet kupować. Oferujemy możliwość wynajmu tymczasowych ogrodzeń budowlanych na korzystnych warunkach. Rozwiązanie to polega na czasowym udostępnieniu przęseł oraz potrzebnych do nich akcesoriów, w zamian za czynsz, najczęściej rozliczany co miesiąc lub w innym wygodnym systemie. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wypożyczanie ogrodzeń zamiast zakupu, ponieważ często okazuje się to bardziej opłacalne nie tylko pod względem finansowym, ale także za sprawą wielu innych zalet.

Dlaczego opłaca się wynająć ogrodzenia budowlane?

Za zakupem własnych przęseł przemawia na pewno większa niezależność od zewnętrznych podmiotów. Ponadto, jeśli będzie się często z nich korzystać, to przynajmniej w teorii istnieje szansa na zwrot kosztów tej inwestycji. Trzeba jednak umieć właściwie zarządzać takim wyposażeniem, a także należy liczyć się z koniecznością jego magazynowania, konserwacji, transportu na miejsce prac oraz montażu i demontażu we własnym zakresie. To wszystko generuje dodatkowe koszty dla firmy, nierzadko znacznie przewyższające cenę wynajmu. Problemem może być również ewentualna odsprzedaż lub utylizacja. Warto też pamiętać, że każda inwestycja lub wydarzenie może wymagać innego rodzaju ogrodzenia. Jeśli skorzysta się z usług wypożyczalni, nie będzie problemem, by za każdym razem wynająć inne ogrodzenia tymczasowe, odpowiednie do konkretnego zadania. Co więcej, nasz wykwalifikowany i doświadczony personel jest w stanie udzielić wszelkiej pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania w zależności od rodzaju inwestycji oraz potrzeb klienta.

Tymczasowe ogrodzenia budowlane wysokiej jakości

Mając na uwadze satysfakcję naszych klientów, stawiamy na jak najwyższą jakość wynajmowanych przez nas ogrodzeń budowlanych. Wszystkie oferowane produkty spełniają normy określone w przepisach prawnych. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 6 lutego 2003 roku przed rozpoczęciem robót budowlanych należy ogrodzić teren w sposób uniemożliwiający wejście nieupoważnionych osób. Według tego samego rozporządzenia wysokość ogrodzenia musi wynosić co najmniej półtora metra. Wszystkie ogrodzenia budowlane tymczasowe, jakie można u nas wynająć, nie tylko mają odpowiednie rozmiary, ale także zostały wykonane z odpowiednio wytrzymałych materiałów, by utrudnić wtargnięcie nieuprawnionych osób. Charakteryzują się także wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, takich jak zmienne temperatury, wilgoć, opady, promieniowanie słoneczne czy silny wiatr. Dzięki temu ogrodzenie przez cały okres eksploatacji zachowa swoje właściwości.

Profesjonalny montaż ogrodzeń budowlanych

Trwałość tymczasowego ogrodzenia w znacznej mierze wynika z właściwego montażu. Odpowiednie osadzenie poszczególnych elementów w gruncie oraz połączenie ich ze sobą to gwarancja wytrzymałości całej konstrukcji. Niewłaściwe wykonanie tych czynności grozi natomiast przerwaniem ciągłości ogrodzenia. Właśnie dlatego zapewniamy naszym klientom kompleksowy zakres usług, począwszy od doradztwa w kwestii wyboru ogrodzenia, przez bezpieczny transport na miejsce prac, aż po montaż ogrodzenia oraz jego demontaż po zakończeniu danej inwestycji. W przypadku jakichkolwiek problemów lub ewentualnych uszkodzeń w trakcie eksploatacji zapewniamy niezbędną pomoc na zasadach określonych w umowie spisanej przed wynajmem ogrodzenia budowlanego.

W przypadku pytań związanych z ofertą lub chęci nawiązania współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji. Najprostsza droga kontaktu to umieszczony pod spodem formularz, jednak można się z nami skontaktować także telefonicznie lub za pomocą maila.

WIĘCEJ INFORMACJI NA: DRABESTRUSZTOWANIA