Antyprzepięciowe z włókna szklanego

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Drabiny antyprzepięciowe z włókna szklanego

Specjalistyczna drabina antyprzepięciowa od firmy Drabest

W ramach poniższej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalne drabiny antyprzepięciowe z włókna szklanego w wielu wariantach. W zależności od Państwa potrzeb możemy zaproponować modele w niejednolitych cenach, o rozmaitych wysokościach oraz o różnej liczbie stopni – od 5 do 10. Poszczególne ich odmiany mogą ponadto występować w postaci drabin antyprzepięciowych przystawnych lub wielofunkcyjnych trzyelementowych.

Do kluczowych zalet, którymi odznacza się każda nasza drabina do prac elektrycznych, wyszczególnić należy przede wszystkim wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i codzienną eksploatację oraz maksymalną nośność na poziomie osiągającym aż 150 kg. Dodatkowo drabiny z włókna szklanego od Drabest cechują się przy tym relatywnie sporą wagą, ale mają grube ścianki, co w połączeniu ze zwartym kształtem uzyskiwanym po ich złożeniu umożliwia łatwy i wygodny transport.

Z pozostałych charakterystycznych dla nich atutów, wyszczególnić należy również:

  • szerokie i komfortowe w użytkowaniu stopnie wyposażone w antypoślizgowe karby,
  • optymalny stosunek ceny do uzyskiwanej w zamian jakości,
  • wykonanie z włókna szklanego w połączeniu z aluminium, zapewnia wysokie bezpieczeństwo w przypadku wykorzystywania drabin przez elektryków,
  • pełna zgodność z kluczowymi polskimi oraz europejskimi normami, takimi jak np. EN-131,
  • płynnie działające i utrzymujące swoją niezawodność przez wiele lat mechanizmy, dzięki którym drabina z włókna szklanego może być szybko i bezproblemowo składa oraz rozkładana.

Jaka drabina dla elektryka będzie właściwym wyborem?

Fachowiec podejmujący na co dzień zadania wymagające kontaktu z urządzeniami pracującymi pod napięciem narażony jest na duże ryzyko porażenia. Dodatkowo rozmaitego rodzaju generatory czy skrzynki elektryczne instalowane są zwykle na znacznych wysokościach, co jeszcze bardziej zwiększa zagrożenia związane z pracą takiego specjalisty. W związku z tymi czynnikami drabina dla elektryka powinna z jednej strony zapewniać jego użytkownikowi dużą stabilność, a z drugiej natomiast być wykonana z materiału, który nie przewodzi prądu.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu zatem produkty o takich właśnie właściwościach. Każda drabina antyprzepięciowa z włókna szklanego od Drabest zapewnia wysoką ochronę podczas wszelkich działań związanych z serwisem czy montażem sprzętu elektrycznego. Ponadto wyposażona jest też w bardzo solidne podłużnice oraz wspomniane wcześniej stopnie o antypoślizgowej konstrukcji istotnie redukującej ryzyko utraty równowagi przez użytkownika. Materiał antypoślizgowy uwzględniono w przypadku naszych produktów także w ramach wszystkich nóg, dzięki czemu nie tylko nie przemieszczają się one po gładkich powierzchniach, ale również nie uszkadzają podłogi w miejscu, w którym zostaną rozstawione.

Dostępne w obrębie tej kategorii wyroby to jedne z najlepszych drabin dla elektryków, jakie funkcjonują na polskim rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na ich temat. W przypadku natomiast pytań lub chęci uzyskania wsparcia w wyborze zachęcamy także do kontaktu z naszym personelem doradczym. Z przyjemnością pomożemy Państwu odnaleźć odpowiedni wariant drabiny do prac elektrycznych.