Uniwersalna Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Drabiny uniwersalne

Drabina uniwersalna przegubowa – to najbardziej wielofunkcyjna drabina w naszej ofercie. Ma możliwość ułożenia w 4 lub 6 różnych konfiguracjach. Wykorzystaj ja jako podest roboczy, drabinę przystawną lub wolnostojącą. Szybkie składanie i rozkładanie drabiny, dzięki specjalnym przegubom. Bardzo kompaktowa po złożeniu, dzięki czemu przetransportujesz ją w łatwy sposób, nawet w bagażniku samochodowym. Modele wyposażone są samoblokujące się zawiasy, utrzymujące bezpiecznie drabinę w wybranej konfiguracji. Możliwość wybrania modelu tłoczonego lub spawanego, gdzie szczeble przyspawane są do podłużnic, co jeszcze bardziej zwiększa stabilność przy użytkowaniu.

Elementy stabilizujące i antypoślizgowe drabiny przegubowej

Stabilne i mocne podłużnice dodatkowo wzmocnione dwoma poprzecznymi stabilizatorami. Antypoślizgowe zabezpieczenia – specjalistyczne stopki oraz ryflowane szczeble zwiększające bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia. Szczególną uwagę należy zwrócić na technologie niezwodnych zawiasów blokujących wybraną konfigurację ułożenia. Nasze drabiny przegubowe są zgodne z normą EN 131.

Parametry drabin przegubowych

W ofercie marki Drabest znajdziesz drabiny 4x3 oraz drabiny 4x4. Wysokości robocze w konfiguracji „wolnostojąca” mają zakres od 3,35 m do 3,53 m. Wysokości robocze dla konfiguracji „przystawna” to 4,35 m do 5,4 m. Dla modelu 4x3 wysokości robocza w konfiguracji „podest” wynosi 2,9 metra. Model 4x3 jest również dodatkowo sprzedawany z podestem w zestawie. Do drabin przegubowych możesz dobrać bardzo szeroki zestaw akcesoriów w atrakcyjnych cenach, m.in.: podesty robocze, hak na wiadro czy uchwyty na kalenicę dachu. Drabiny przegubowe Drabest to nawet 5 lat gwarancji! Zobacz dostępne modele i kupuj bezpośrednio w sklepie internatowym producenta.

Czym wyróżnia się drabina z przegubem z oferty Drabest?

Od ponad trzydziestu lat dostarczamy na rynek ogólnoeuropejski znakomitej jakości drabiny oraz inne konstrukcje i narzędzia wykonywane ze stali oraz aluminium w bardzo przystępnych cenach. Projektujemy i produkujemy najwyższej klasy narzędzia niezbędne zarówno do niewielkich prac domowych – drabiny 3 stopniowe, jak i fachowcom, wykonującym projekty swoich klientów. Renoma, jaką zdobyliśmy w tym czasie, sprawia, że obecnie zajmujemy pozycję liderów rynku, którym do tej pory zaufały dziesiątki tysięcy klientów w całej Europie.

Wysokiej klasy materiały wykorzystywane przez nas w procesie produkcji sprawiają, że drabiny przegubowe sygnowane logo naszej marki odznaczają się doskonałą wytrzymałością i niezawodnością. Przegubowy system ryglowania gwarantuje niezwykle prostą i szybką obsługę drabiny.

Jeżeli zainteresowała Państwa drabina z podestem z naszego asortymentu, zachęcamy do zakupów za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących oferty Drabest, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod numerem: 533 373 136. Reprezentujący naszą firmę fachowi doradcy pomogą rozwiać wątpliwości, a także doradzą w kwestii wyboru modelu najbardziej odpowiadającego oczekiwaniom. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą!

Zobacz też: Rusztowania fasadowe