Wielofunkcyjne 3 elementowe Jest 21 produktów.

Aktywne filtry

Drabiny wielofunkcyjne

Drabiny wielofunkcyjne 3-elementowe

Lekka, stabilna drabina aluminiowa wielofunkcyjna służy rozmaitym zastosowaniom, dzięki czemu jest chętnie wybierana przez profesjonalistów. Może być używana jako drabina wolnostojąca rozsuwana, drabina przystawna i rozstawna podczas prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych.

Oferowane produkty spełniają surowe wymagania normy EN 131. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz bezpieczeństwem stosowania. Dodatkowe atesty, takie jak certyfikat TÜV Rheinland, poświadczają najwyższą jakość wyrobów.

Drabina 3 elementy – wiele konfiguracji, zawsze ta sama stabilność i trwałość

Drabiny 3-elementowe marki Drabest znajdują zastosowanie na wielu placach budowy oraz w licznych remontowanych obiektach i lokalach na terenie całego kraju. Stanowi to potwierdzenie wysokiego zaufania, jakim klienci darzą naszą markę od wielu lat.

Oferowane produkty cechują się uniwersalnością dzięki możliwości montażu nawet w 6 różnych konfiguracjach. Każda drabina 3 elementowa jest osadzona na wyjątkowo mocnych i szerokich podłużnicach, zakończonych zatyczką stopką z tworzywa sztucznego. Modele są wyposażone w specjalne haki oraz systemy automatycznych zaczepów, zapobiegających przypadkowemu rozłożeniu drabiny. Aluminiowe prowadnice ułatwiają i przyspieszają proces rozłożenia sprzętu. Drabiny wielofunkcyjne zawierają dodatkowe stabilizatory.

Do sprzętu można dobrać wiele przydatnych akcesoriów, takich jak m.in. podesty robocze, haki na wiadro, uchwyty na kalenicę dachu bądź bagażnik samochodowy, a także kółka do rozsuwania drabiny po elewacji budynku, uchwyt do przechowywania drabiny w garażu.

Drabest – polski producent drabin – światowa jakość i renoma

Produkty marki Drabest są doskonale znane i sprzedawane poza granicami Polski. Nasze drabiny 3-elementowe to artykuły cenione od lat przez ekspertów jako godne zaufania, sprawdzone urządzenia przydatne w ich codziennej pracy.

Specjalizujemy się w produkcji drabin wielofunkcyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki wszechstronności zastosowań naszych artykułów, klienci oszczędzali cenny czas i koszty podczas wykonywania intensywnych prac budowlanych i wykończeniowych. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty drabin drewnianych.

Jako producent drabin aluminiowych wielofunkcyjnych gwarantujemy wysoką jakość towarów w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zobacz też: Drabina składana