Wielofunkcyjne 2 elementowe Jest 5 produktów.

Aktywne filtry

Drabiny wielofunkcyjne 2 elementowe

Drabiny dwuelementowe – zalety i zastosowanie

Drabiny składające się z dwóch elementów wyróżniają się dużą wysokością roboczą. Wynika to z faktu, że można je rozsunąć przy pomocy specjalnych prowadnic i tym samym sięgnąć znacznie wyższego pułapu. Drabiny 2-funkcyjne znajdują więc zastosowanie przede wszystkim w celach profesjonalnych. Korzystają z nich np. ekipy budowlane i remontowe.

Ponieważ dzięki tego typu drabinie można wspiąć się na dużą wysokość, należy zadbać o bezpieczeństwo pracy. Nasze autorskie projekty są tworzone w zgodzie z normą PN EN 131, co oznacza w praktyce zachowanie wszystkich standardów w tej kwestii. Drabiny 2-elementowe posiadają przy tym kilka innych zabezpieczeń, takich jak nowoczesne odbojniki (możliwość dokupienia poza zestawem), solidne zaczepy czy antypoślizgowe stopki zaciskowe. Poza tym wyposażamy nasze produkty w automatyczne blokady, które eliminują ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego. W efekcie należą do jednych z najbezpieczniejszych drabin, jakie można dostać na polskim rynku.

Aluminiowa drabina 2 funkcyjna

Nie mniejsze znaczenie ma lekkość naszych drabin 2-elementowych. Wykorzystanie stali do ich produkcji mogłoby niepotrzebnie obciążyć całą konstrukcję, która ze względu na swoje rozmiary i tak ważyłaby dosyć sporo. Dlatego postawiliśmy na lekkie, a przy tym nie mniej trwałe aluminium. W ten sposób nawet największa drabina 2-funkcyjna nie sprawi problemów przy składaniu i transporcie. Przeciętna waga produktu przekracza niewiele ponad 17 kg. Warto jednak wiedzieć, że intuicyjny system składania pozwala ją przetransportować w kompaktowej formie, co bardzo ułatwia poruszanie się, a także przechowywanie.

Samo aluminium niewiele ustępuje stali. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne w niemal identycznym stopniu, co czyni z drabiny 2-elementowej niezastąpiony sprzęt podczas przeprowadzania różnorodnych prac budowlanych. Co więcej, aluminiowa obudowa jest niewrażliwa na korozję, w związku z czym można ją zastosować w warunkach zewnętrznych. Samą drabinę aluminiową 2-elementową wzmocniliśmy pojedynczymi częściami z cynkowanej blachy. Nie mają one dużego wpływu na wagę produktu, ale odpowiednio go zabezpieczają przed zniszczeniem. Drabiny wielofunkcyjne potrafią utrzymać obciążenie sięgające 150 kg.

Drabina aluminiowa 2-elementowa w korzystnej cenie

Dodatkową zaletą naszego sklepu jest atrakcyjny koszt zakupu produktów. Dbamy o utrzymanie konkurencyjności również pod tym względem. Dlatego drabina 2-elementowa nie nadwyręży budżetu żadnej firmy. Wysokiej jakości sprzęt można zdobyć już za kilkaset złotych. Przy okazji pragniemy zwrócić uwagę na organizowane co jakiś czas obniżki cen, które sprawiają, że skorzystanie z naszego sklepu staje się jeszcze bardziej opłacalne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego wszystkich zainteresowanych naszymi drabinami dwuelementowymi. Z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiedni dla Państwa model oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z asortymentem.

Zobacz też: Windy dekarskie