• -10%

Drabinka - taboret HOME stalowy 1 stopnień 150 kg

102,00 zł
91,80 zł - 10%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 102,00 zł
Brutto
Ilość

Taboret stalowy jednostopniowy to niezastąpione wsparcie w pracach domowych, biurowych czy podczas drobnych remontów. Cechuje się najwyższymi parametrami wytrzymałości, stabilności oraz nośnością aż 150 kilogramów.

  • Wykonany z wytrzymałej oraz odpornej stali, która dodatkowo, została pokryta lakierem w kolorze białym
  • Taboret posiada duży i wygodny podest roboczy
  • Nogi taboretu zakończone są specjalnymi stopkami z tworzywa sztucznego, które zabezpieczają go przed przesunięciem ale również dbają o to by nie uszkodzić podłogi podczas użytkowania
  • Nośność 150 kg!
ST-TW-1
Materiał
stal
Funkcja na schody
nie
Ilość stopni/szczebli
1
Maksymalne obciążenie [kg]
150
Ilość stopni
1

Taboret stalowy jednostopniowy. Niezastąpione wsparcie w pracach domowych, biurowych czy podczas drobnych remontów. Cechuje się najwyższymi parametrami wytrzymałości, stabilności oraz nośnością aż 150 kilogramów. Wykonany z wytrzymałej oraz odpornej stali, która dodatkowo, została pokryta lakierem w kolorze białym. Taboret posiada duży i wygodny podest roboczy. Nogi taboretu zakończone są specjalnymi stopkami z tworzywa sztucznego, które zabezpieczają go przed przesunięciem ale również dbają o to by nie uszkodzić podłogi podczas użytkowania. Zakup bezpośrednio u producenta, to zawsze gwarancja najniższej ceny.