• -10%

Drabina domowa drewniana 2x4 stopni 150kg

183,00 zł
164,70 zł - 10%
Brutto
Ilość

Drewniana drabina domowa idealnie sprawdza się przy codziennych pracach na wysokości wewnątrz budynku a w szczególności przy pracach związanych z malowaniem. Drabina jest wykonana z solidnych drewnianych elementów które uzupełniają ocynkowane wzmocnienia oraz solidny hak na wiadro. Wszystkie drewniane elementy są impregnowane co pomaga zatrzymać drabinę na wiele lat w niezmienionym stanie, bez sinizny czy oznak pleśni.

  • Impregnowane drewno sosnowe
  • Metalowe elementy uzupełniające są ocynkowane
  • Metalowy łańcuch zapewnia odpowiedni rozstaw drabiny
  • Nośność 150 kg
DR-DR-2X4
99979 Przedmioty
Materiał
drewno
Ilość stopni/szczebli
2x4
Maksymalne obciążenie
150kg
A wysokość robocza (m)
2,7
B wysokość do podestu (m)
0,59
C szerokość drabiny (m)
0,49
D długość drabiny złożonej (m)
1,24
G grubość drabiny złożonej (m)
0,13
waga (kg)
6
Wejście
Dwustronne

WYMIARY_DD_DRABEST

Drabiny drewniane

Drabiny Drabest w całości są produkowane z impregnowanego drewna sosnowego. Impregnacja pomaga również zatrzymać ją na wiele lat w niezmienionym stanie, bez sinizny czy oznak pleśni. Modele 2x9 i 2x10 stopni mają jeden dodatkowy stopnień (trzeci) z mocnego drewna bukowego, co podnosi jej stabilność i wytrzymałość. Wszystkie pozostałe elementy drabiny są wykonane z ocynkowanej stali, jest to: haczyk na wiadro, zamontowany w jej górnej części, łańcuchy zabezpieczające drabinę prze niepożądanym rozsunięciem, pręty wzmacniające pod drugim szczeblem czy okucia. Sprawdzi się jako drabina malarska, ale również do innych prac w domu i ogrodzie. Wybierana przez fachowców z obszaru wykończenia wnętrz i branży budowlanej. Wykonanie drabiny z drewna pozwala również wykorzystywać ją do prac związanych z elektrycznością.

Wybierając produkt zgodny z najnowszą europejską normą EN 131, masz pewność, że kupujesz drabinę drewnianą najwyższej jakości, która zapewni najwyższy komfort pracy przy intensywnym użytkowaniu na wiele lat. Drabiny Drabest to wybór tysięcy profesjonalistów na wielu kontynentach.

Produkty uzupełniające: