Drabinki biurowe Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Drabinki biurowe

Drabinki, podesty i taborety dedykowane do pracy w biurach i urzędach, jako wsparcie oraz ułatwienie przy wykonywaniu codziennych czynności. To na co trzeba zwrócić szczególną uwagę to ich kompaktowość oraz lekkość, tak by drabinę łatwo przenosić oraz przechowywać. Wybierz produkt o szerokich stopniach, dodatkowo pokrytych powierzchnią antypoślizgową. Trwałe i mocne stopki antypoślizgowe, zabezpieczają zarówno Ciebie, jak i powierzchnię podłogi przed zarysowaniami w trakcie pracy. W ofercie sklepu internetowego Drabest znajdziesz szeroki wybór drabin, które sprawdzą się idealnie w codziennej pracy w biurze, firmie, sklepie – a jednocześnie są wyjątkowo estetyczne.

Drabinki biurowe MINIFERO

Drabina stalowa o bardzo zawartej i solidnej konstrukcji. Podłużnice wzmocnione dodatkowym stabilizatorem, szerokie i komfortowe stopnie. Zakończona z jednej strony antypoślizgowymi stopkami, z drugiej, dodatkową poprzeczką, która stabilizuje drabinę przed niepożądanymi przesunięciami. Malowana proszkowo na kolor biały, zgrabna konstrukcja, jednocześnie bardzo poręczna i łatwa transportowaniu. Model dostępny w trzech wariantach: 2-, 3- i 4-stopnie. Wysokość robocza od 2,50 metra do nawet 3 metrów.

Drabinki domowo-biurowe KITCHENSTEPS

Estetyczna, łatwa w przechowywaniu drabinka, o dodatkowych zaletach antypoślizgowych. Model ten wyposażony został standardowo w stabilizator na podłużnicy, ale przede wszystkim jego stopnie zostały pokryte powłoką antypoślizgową z tworzywa sztucznego. Doskonały do prac biurowych i jako wsparcie w codziennych czynnościach, przy sprzątaniu czy drobnych naprawach. Podwyższany pałąk roboczy, by zabezpieczyć przed upadkiem podczas użytkowania. Dostępna w dwóch wariantach: 2- i 3-stopniowych.

Drabinki biurowo-domowe KLAPP

Atrakcyjny, nowoczesny design serii KLAPP, jednocześnie o wysokich parametrach nośności oraz wytrzymałości. Ich obciążenie maksymalne to 150 kilogramów. Mocne stalowe podłużnice, połączone dodatkowym wzmocnieniem, tak by zabezpieczyć drabinę przed nadmiernym rozsunięciem. Duży, wygodny podest roboczy. To co wyróżnia ten model od innych, to dodatkowa antypoślizgowa powłoka z tworzywa sztucznego na stopniach, a w tym przypadku, również antypoślizgowa guma na pałąku. Modele dostępne są w wersjach od dwóch do czterech stopni.

Zobacz też: Aluminiowe rusztowania