Drabiny stalowe Jest 10 produktów.

Aktywne filtry

Drabiny stalowe

Wytrzymała drabina stalowa

Jednym z najważniejszych aspektów oceny drabiny jest jej udźwig oraz związana z tym wytrzymałość. Produkowane przez nas drabiny stalowe powstają przy użyciu wysokogatunkowego materiału, który zapewnia znakomitą odporność na uszkodzenia. W efekcie mogą wytrzymać obciążenie sięgające nawet 125 kg. To wystarczająco dużo, aby przydały się do wykonywania typowych prac domowych oraz przydomowych, a nawet przy remontach. Poza tym drabiny stalowe malujemy proszkowo, co zabezpiecza konstrukcję przed korozją. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich w warunkach zewnętrznych lub miejscach o podwyższonej wilgotności.

Typowym miejscem wykorzystania proponowanych przez nas drabin stalowych są gospodarstwa domowe, ale równie dobrze sprawdzą się jako element wyposażenia punktów gastronomicznych, małych warsztatów czy pomieszczeń biurowych.

Bezpieczna drabina stalowa do domowego użytku

Nie mniej istotne jest bezpieczeństwo użytkowania drabiny. Pod tym względem nie idziemy na żadne kompromisy. Dlatego stosowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne zakładają łatwość składania oraz transportu drabin stalowych na dach. Pomimo wykonania z wytrzymałej stali, są bardzo lekkie. Waga nie przekracza 11 kg w przypadku największego, ośmiostopniowego modelu. Mniejsza drabina (2 stopnie) to już zaledwie 4,6 kg. Przenoszenie ich z miejsca na miejsce nie powinno więc stanowić żadnych problemów. Oprócz tego zadbaliśmy o akcesoria do drabin stalowych, które chronią korzystające z nich osoby. Mowa przede wszystkim o materiale antypoślizgowym. Dzięki niemu nawet wilgotne otoczenie nie stanowi żadnego zagrożenia. Oprócz tego oferujemy zakup drabin stalowych z kabłąkami. Mają one znaczenie nie tylko ze względu na bezpieczeństwo pracy, ale również wygodę.

W kwestii takiej, jak drabiny stalowe norma EN 131 dopuszcza do sprzedaży wyłącznie produkty, które spełniają opisane wymagania, a także przeszły odpowiednie testy. Dzięki temu klienci mają pewność, że zakupiony sprzęt nie sprawi problemów podczas użytkowania. To także gwarancja, że wytrzyma długie lata.

Drabiny stalowe ceny w naszym sklepie

Dobrej jakości drabinę stalową można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Posiadamy wiele różnych modeli, wobec czego każdy znajdzie tutaj coś spełniającego własne oczekiwania. Na ostateczną cenę drabiny stalowej wpływa przede wszystkim liczba stopni oraz stopki antypoślizgowe z tworzywa sztucznego. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne produkty wyróżniały się nie tylko jakością, ale również konkurencyjnym kosztem zakupu. Dlatego też organizujemy czasowo ograniczone promocje.

Jeśli interesują Państwa profesjonalnie wykonane drabiny stalowe z kabłąkami, to zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego odpowiemy na wszystkie pytania związane z asortymentem.

Zobacz też: Podesty robocze