• -10%

Drabinka - taboret stalowy 2 stopnie 150 kg

135,00 zł
121,50 zł - 10%
Brutto
Ilość

Taboret stalowy dwustopniowy to niezastąpione wsparcie w pracach domowych, biurowych czy podczas drobnych remontów. Cechuje się najwyższymi parametrami wytrzymałości, stabilności oraz nośnością aż 150 kilogramów.

  • Wykonany z wytrzymałej oraz odpornej stali, która dodatkowo, została pokryta lakierem w kolorze białym
  • Taboret posiada duży i wygodny podest roboczy
  • Nogi taboretu zakończone są specjalnymi stopkami z tworzywa sztucznego, które zabezpieczają go przed przesunięciem ale również dbają o to by nie uszkodzić podłogi podczas użytkowania
  • Nośność 150 kilogramów
ST-TW-2
9995 Przedmioty
Materiał
stal
Funkcje na schody
nie
Wysokość do podestu
0m-0,5m
Ilość stopni/szczebli
2
Maksymalne obciążenie
150kg
Certyfikat
nie
Ilość stopni
2

Taboret warsztatowy dwustopniowy. Niezastąpione wsparcie w pracach domowych, biurowych czy podczas drobnych remontów. Cechuje się najwyższymi parametrami wytrzymałości, stabilności oraz nośnością aż 150 kilogramów. Wykonany z wytrzymałej oraz odpornej stali, która dodatkowo, została pokryta lakierem w kolorze białym. Taboret posiada duży i wygodny podest roboczy. Nogi taboretu zakończone są specjalnymi stopkami z tworzywa sztucznego, które zabezpieczają go przed przesunięciem ale również dbają o to by nie uszkodzić podłogi podczas użytkowania. Zakup bezpośrednio u producenta, to zawsze gwarancja najniższej ceny.