Drabina składana

Drabina składana

Drabina składana

Drabiny składane są najczęściej wybierane jako wyposażenie domów i biur, z uwagi na ich kompaktowość oraz niewielką ilość miejsca jakie zajmują po złożeniu. Dostępne w wariantach jedno- lub dwustronnych. Zwarta, lekka i wytrzymała konstrukcja z aluminium. Drabiny domowe składane Drabest charakteryzują się wysokim standardem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu szeregu rozwiązań antypoślizgowych – zabezpieczających przed niechcianym upadkiem z drabiny. Polski producent, którego produkty cieszą się uznaniem tysięcy klientów – zarówno w kraju, jak i na całym świecie.

Drabiny składane jednostronne

Wszystkie modele jednostronne to przede wszystkim nacisk na bezpieczeństwo, ale i maksimum wygody w trakcie pracy. Mocne i szerokie stopnie oraz podłużnice, z jednej strony zakończone specjalnymi stopkami antypoślizgowymi, z drugiej, wysokim pałąkiem. Wygodny podest roboczy ułatwi wykonywanie codziennych porządków oraz sprawdzi się również przy większych pracach remontowych. Możesz zdecydować się na model z dodatkowymi poręczami, a nawet dokupić do drabiny takie elementy jak: hak na wiadro czy półka na narzędzia (montowana na pałąku). W ofercie Drabest znajdziesz również wysoce estetyczne drabiny kolorowe Di Solei, o wyjątkowym designie.

Drabiny składane dwustronne

Drabiny domowe składane oraz kompaktowe drabinki biurowe. Zajmują niewiele miejsca, są łatwe i wygodne w transporcie oraz przechowywaniu. Ich szerokość po złożeniu to zaledwie 16 centymetrów. Wykonane z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Dostępne w modelach od jednego stopnia do nawet 8 stopni, których zasięg roboczy to niemal 4 metry. Wybierz drabinę sprawdzoną od polskiego producenta, która spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa EN 131 potwierdzone certyfikatem jakości TÜV Rheinland.

Sprawdź całą kategorię drabin domowych jedno i dwustronnych

Wszystkie komentarze