"Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!"

"Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!"

29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Drabest.

Wielka Orkiestra Świąteczne Pomocy zaczęła swoje działania 3 stycznia 1993. Od tego czasu co roku organizuje zbiórki pieniędzy dla potrzebujących – głównie w sektorze opieki zdrowotnej zakupując najpotrzebniejsze sprzęty medyczne oraz organizując szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. W tym roku przypada już 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas, którego organizowane są koncerty polskich gwiazd, a cały dochód zostaje przeznaczony na cele fundacji. Główny obszar, któremu w tym roku pomaga WOŚP to oddziały laryngologii otolaryngologii. Ich motto przewodnie to "Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!" a firma Drabest wspiera i kibicuje w realizacji tego zadania!

W tym roku firma Drabest  przekazała na aukcję trzy niezawodne drabiny:

  • Drabinę aluminiową 3x11 Drabest dla Profesjonalistów 150kg.
  • Drabinkę 3 stopniową Drabest 150kg
  • Aluminiowe rusztowanie ARD 2x6

Dziękujemy licytującym za udział w aukcjach i gratulujemy wygranej!

Drabina aluminiowa 3x11 DRABEST PROFESJONALNA 150

Firma Drabest oferuje wysokiej jakości produkty dla profesjonalistów. Wszechstronność drabiny 3-elementowej połączona z atrakcyjną ceną to czołowe zalety drabin, za które tysiące specjalistów cenią naszą markę. 

Aluminiowa drabina WIELOFUNKCYJNA - TRZY SEGMENTY każdy po 11 szczebli – 3x11.

Drabina wielofunkcyjna to produkt o wszechstronnym zastosowaniu, która sprawdza się w codziennej pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Jest niezbędnym narzędziem wykorzystywanym w pracach remontowych oraz innych pracach w gospodarstwach domowych.

Aluminiowa konstrukcja jest bardzo lekka a szereg komponentów z cynkowanej stali podnosi wytrzymałość drabiny. Elementy ze stali są zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi solidną powłoką cynkowania. Drabina aluminiowa 3x11 posiada ryflowane szczeble oraz specjalne stopki antypoślizgowe, które gwarantują stabilność nawet na nierównym podłożu a wchodzenie po drabinie jest bezpieczne. Wygodne rozkładani i składanie drabiny zapewniają innowacyjne prowadnice oraz automatyczna blokada segmentów. Posiada stabilizator w zestawie!

Drabina 3x11 to wielofunkcyjna drabina 3w1 - kupując jedną drabinę otrzymujesz możliwość uzyskania trzech drabin: drabiny przystawnej, rozstawnej oraz wolnostojącej z wysuniętym trzecim elementem!

JEDNA DRABINA O WIELU FUNCJACH!

*Drabinę można używać również na schodach po zakupie dodatkowego elementu "funkcji na schody". Liczne zalety oferowanych modeli drabin dla przemysłu sprawiają, że marka Drabest to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów.

Drabina 3 stopniowa DRABEST 150kg

Jest niezbędnym elementem wyposażenia tysięcy domów w Polsce. Świetnie sprawdza się w codziennych pracach w gospodarstwach domowych, blokach, mieszkaniach oraz w lekkich remontach. Na długą żywotność drabiny wpływa użycie wysokiej jakości stal malowana na kolor biały, która jest odporna na odpryski, ścieranie oraz niekorzystne warunki atmosferyczne (wilgoć). Szerokie stopnie stalowe gwarantują komfort użytkowania. Drabina jest bardzo lekka, wygodna w składaniu i przechowywaniu. Produkty marki Drabest posiadają wysokiej jakości wykończenia z tworzywa sztucznego, które znacząco wpływają na komfort pracy oraz podnoszą walory estetyczne drabiny. Solidne, niebieskie stopki zabezpieczają podłogę przed niechcianymi zarysowaniami oraz  sprawiają, że drabina pasuje do każdego wnętrza. Bardzo solidna konstrukcja drabiny - nośność to aż 150 kilogramów!

Produkt odpowiada najwyższym standardom wytrzymałości przy intensywnej pracy, określonych w europejskiej normie EN 131.

Rusztowanie aluminiowe 2x6 DRABEST

Profesjonalne ekipy budowlane muszą dysponować odpowiednimi narzędziami pracy, które pozwolą działać szybko, komfortowo, wydajnie i przede wszystkim bezpiecznie. Dlatego dla specjalistów świetnym rozwiązaniem są rusztowania drabinowe, które umożliwiają działanie na wysokości w wygodnych i stabilnych warunkach, a także znajdują różnorodne zastosowanie.

Duża platforma stanowiąca przestrzeń roboczą pozwala na umieszczenie farby i różnego rodzaju narzędzi w zasięgu ręki. Dzięki temu wszelkie czynności można wykonać szybko i płynnie, bez straty czasu na schodzenie po kolejne potrzebne w danym momencie przyrządy i akcesoria. Rusztowania drabinowe są przydatne głównie w przypadku ekip budowlanych, ale ich zalety docenią również osoby prywatne zamierzające przeprowadzić gruntowny remont domu czy mieszkania.

W katalogu znajdują się modele o rozbieralnych konstrukcjach, których części łączy się przegubowo. Można korzystać z nich na trzy sposoby:

  • podest stojący na czterech nóżkach
  • drabiny wolnostojące dwustronne w przypadku drabin ARD 
  •  jednostronne narządy przystawne w przypadku drabin ARD 

Wszystkie komentarze