Przekonaj się, że regały skręcane i wciskane to idealny sposób na optymalne składowanie

Przekonaj się, że regały skręcane i wciskane to idealny sposób na optymalne składowanie

Przekonaj się, że regały skręcane i wciskane to idealny sposób na optymalne składowanie

Odpowiednie regały magazynowe to podstawa zagospodarowania przestrzeni na każdej hali produkcyjnej, ale również w przydomowym garażu czy piwnicy. Stanowią one idealny sposób na utrzymanie porządku.To właśnie dzięki nim sprytnie wykorzystasz pełen potencjał pomieszczeń magazynowych, a później będziesz cieszyć się porządkiem, również na dużych i niełatwych do okiełznania metrażach. Dowiedz się więcej na temat regałów warsztatowych, dostępnych w sklepie Drabest.

Regał warsztatowy to sposób na wygodę i porządek

Słoiki w piwnicy nie mają swojego miejsca? Narzędzia w garażu również? A może w Twojej firmie brakuje ładu i porządku? Mamy dobrą wiadomość, od teraz składowanie i przechowywanie różnych rzeczy nie jest problemem, jeśli pod ręką masz odpowiedni regał magazynowy. To proste i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie doceniło już wielu naszych Klientów. Głównie przez to, że regały warsztatowe można bardzo sprawnie dopasować do nawet najbardziej wymagających przestrzeni, nie wymagają kolosalnych nakładów finansowych i są niebywale trwałe. 

Co więcej, nie potrzebujesz żadnego fachowca, aby z nich korzystać. Regały warsztatowe dostępne w sklepie Drabest są tak skonstruowane, że bez żadnych problemów złożysz je samodzielnie, a jednocześnie na tyle porządne, że będziesz się nimi cieszyć latami. 

Budowa i rodzaje regałów warsztatowych

Gdybyśmy mieli wskazać na główną zaletę regałów magazynowych, z pewnością byłaby to ich konstrukcja. Dlaczego? Otóż regały, które znajdziesz w ofercie Drabest pozwalają wykorzystać pełen potencjał pomieszczeń, w których się znajdują. Szczególnie w perspektywie pionowej – możemy dzięki nim zagospodarować przestrzeń, która pnie się czasem nawet do samego sufitu, a o której często zapominamy, skupiając się na tym, co mamy na poziomie oczu. 

To jednak nie wszystko. Regały są bardzo wytrzymałe i stabilne. Poszczególne modele wytrzymają obciążenie 70, 90 120, 200, 220 a nawet 250 kg jednorazowo na każdej półce. Wszystko dzięki zastosowanym w ich budowie materiałom. Najpopularniejsze rodzaje regałów ze względu na ich wykonanie to regały stalowe oraz regały stalowe z płytą typu MDF. To właśnie ten drugi rodzaj regałów może pochwalić się największą wytrzymałością na obciążenie.

Regały warsztatowe skręcane

Regał warsztatowy skręcany to najbardziej tradycyjny rodzaj regału, który przyjedzie do Ciebie w częściach, a do jego złożenia będziesz potrzebował jedynie dobrego natchnienia i kilku narzędzi. Po nieskomplikowanym przejściu przez proces składania, Twoim oczom ukaże się regał skręcany, który może mieć różne wymiary i wysokość. 

Poszczególne modele regałów skręcanych różnią się od siebie także materiałem z którego są wykonane półki  i ich maksimum obciążenia. Regały skręcane doskonale odnajdą się zarówno na dużych halach produkcyjnych, jak i w przydomowych pomieszczeniach gospodarczych. Są estetycznie wykonane i posiadają precyzyjnie wykończone profile. 

Zamów regał skręcany w Drabest 

Regały warsztatowe wciskane

Ten rodzaj regałów warsztatowych to idealne rozwiązanie dla osób, które nie są geniuszami w majsterkowaniu. Do ich złożenia potrzebujesz wyłącznie młotka i 30 minut. A co najważniejsze, są równie dobre jakościowo, jak regały skręcane. 

Regały wciskane to specjalne konstrukcje, które złożysz – jak sama nazwa wskazuje – wciskając i zaciskając ze sobą poszczególne elementy, na tzw. klik.

Główne elementy regału są stalowe, natomiast półki są wykonane z płyty MDF. Warto też zaznaczyć, że wszystkie regały wciskane posiadają stopki z tworzywa sztucznego, które chronią przed zarysowaniem podłóg, dzięki czemu sprawdzą się zarówno na przemysłowej hali, jak i w przestrzeni domowej. 

Wybierz regał wciskany dla siebie 

Zobacz również pełną ofertę mebli warsztatowych w sklepie Drabest

Wszystkie komentarze