Rusztowania fasadowe (elewacyjne) - komfortowa praca na wysokości

Rusztowania fasadowe (elewacyjne) - komfortowa praca na wysokości

Rusztowania fasadowe, często nazywane również rusztowaniami elewacyjnymi, to składane konstrukcje stalowe o niezwykłych parametrach nośnych i funkcjonalnych. Często stanowią niezbędny element wszelkich prac budowlanych wykonywanych na wysokościach. Dotyczy to prac związanych z pokrywą dachową budynków, konserwacji lub napraw elewacji, jak malowanie, docieplanie czy tynkowanie. Ich podstawową zaletą jest modułowość i elastyczność montowanej konstrukcji. Dzięki łatwym funkcjom regulacji, możemy dopasować wysokość platform i stelażu to niezbędnej, pożądanej wysokości. Posiadają również różnej długości platformy robocze, tak by móc doskonalone dopasować się do zmiennych wielkości ścian budynków. Rusztowania elewacyjne składają się z powtarzalnych, łączonych elementów, które odpowiednio montowane, mogą być wykorzystywane przy elewacjach standardowych, „płaskich”, ale również posłużą świetnie do prac przy niestandardowych konstrukcjach i fasadach, jak bryły kościołów, obiekty sportowe, a także do jednorazowych usług typu montaż scen festiwalowych, estrad czy reklam wielkogabarytowych. 

Rusztowania fasadowe i konstrukcje na zamówienie – solidny partner na wysokościach!

DRABEST to dedykowane konstrukcje aluminiowe oraz stalowe „szyte na miarę” i idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy wynajem rusztowań typu Plettac. Wybór tego producenta to przede wszystkim postawienie nacisku na bezpieczeństwo osób przybywających na rusztowaniu oraz w jego pobliżu. Plettec to rusztowania ramowe / fasadowe / modułowe, spełniające wyśrubowane normy prawa europejskiego. Plettac to prosty system montażu oraz znaczące parametry nośne oraz obciążenia. Jednocześnie konstrukcja po złożeniu nie zabiera dużo miejsca, przez co jest łatwa w transporcie i ekonomiczna w przechowywaniu. Wygodne, szerokie i mocne podesty, samo-zakleszczające się trzpienie, możliwości wyboru pomiędzy różnymi rodzajami materiału – typu stal, aluminium czy drewno, dodatkowe poręcze oraz system zabezpieczający podest przed wypięciem.  To wszystko sprawia że wybór rusztowań właśnie tego producenta jest najlepszy z możliwych.

Jak najlepiej dobrać rusztowanie fasadowe? 

Napisz lub zadzwoń do nas. Przedstaw nam do czego będziesz wykorzystywał rusztowanie oraz przez jaki okres czasu. Podaj warunki obciążenia jakie musi spełniać rusztowanie. Cena uzależniona jest od skomplikowania konstrukcji oraz jej elementów i mnożona przez ilość dni wynajmu i wysokość rusztowania. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji przy pomocy w wyliczeniu wielkości i niezbędnych elementów konstrukcyjnych potrzebnych na Twoim placu budowy. Jednocześnie oferujemy usługi montażu oraz demontażu wraz z transportem. Załatw wszystko szybko i wygodnie w jednym miejscu właśnie z nami! Dysponujemy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrą, która bezpiecznie i solidne wykona całość realizacji. Do rusztowania fasadowego wykorzystywanego na placu budowy, zachęcamy do rozważenia wynajmu ogrodzeń budowlanych. Wynajem sprzętu u jednego dostawcy, to pewności i szybkość transportu oraz zniżki oraz super ceny!

Oferowane przez nas rusztowania fasadowe na wynajem to stałe przeglądy i atesty. Konstrukcje spełniają wszystkie niezbędne normy i przepisy BHP oraz przechodzą regularne naprawy i prace konserwacyjne. Tobie pozostaje wyłącznie szybka, bezpieczna i wydajna praca na wysokości.

Napisz do nas: LINK 

Wszystkie komentarze