Rusztowanie modułowe drabinowe - nie tak drogo jak myślisz

Rusztowanie modułowe drabinowe - nie tak drogo jak myślisz

Wiele osób stoi przed dylematem czy zainwestować we własne rusztowanie czy może zdecydować się na wynajem. Dotyczy to właścicieli domów prywatnych, którzy chcą własnoręcznie dokonywać pielęgnacji, konserwacji czy drobnych napraw elewacji i dachu oraz właścicieli firm budowlanych i remontowych, gdzie skala i częstotliwość użytkowania rusztowania jest znacznie większa. Podstawowym czynnikiem warunkującym decyzję powinna być orientacyjna ilość dni przez jakie rusztowanie będzie wykorzystywane oraz możliwości przechowywania rusztowania po zakończonej pracy. Aktualnie w nowoczesnych konstrukcjach łatwość montażu, demontażu oraz niewielkie rozmiary po złożeniu mogą was zadziwić.

Rusztowanie drabinowe dla gospodarstw domowych – same korzyści

Czy kiedykolwiek miałeś okazję sprawdzić ceny i możliwości wielofunkcyjnego rusztowania drabinowego? Nie? To właśnie jest to doskonała okazja! Nie będziemy ukrywać. Dla gospodarstwa domowego z garażem lub małym magazynem, zakup własnego modułowego rusztowania jest zawsze najlepszym rozwiązaniem, pod warunkiem, że wybierzesz kompaktowe i wielofunkcyjne rozwiązanie. Pamiętaj o wyborze odpowiedniego materiału z jakiego rusztowanie jest wykonane. Aluminium to zawsze lepszy wybór. Wysokogatunkowe aluminium doskonalone chroni nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz jest lekkie, co znacząco ułatwia montaż, demontaż oraz transportowanie, nawet przez jedną osobę.

Rusztowanie drabinowe aluminiowe – morze możliwości

Rusztowania drabinowe mają wiele możliwości ustawienia. Można wykorzystywać je jako podest roboczy, gdzie sama platforma również może być ustawiona dowolnie na wysokość jakiej aktualnie potrzebujesz. Rusztowanie sprawnie zamienisz na aż 3 różne modele drabin. Drabina przystawna, jednoelementowa oraz dwuelementowa, o regulowanej wysokości. Trzeci rodzaj to drabina rozstawna – dwustronna. Każda z konfiguracji odpowiednio zabezpieczona oraz osadzona na solidnej belce stabilizującej oraz stopkach antypoślizgowych. Taka kompleksowość to morze możliwości, zaczynając od codziennych obowiązków wokół i wewnątrz domu, na pielęgnacji ogrodu latem i wieszaniu świątecznych światełek na dachu zimą. W przypadku remontów, montażu paneli fotowoltaicznych, czyszczeniu dachu czy komina, gdzie wymagane jest wsparcie profesjonalnej ekipy specjalistycznej, posiadanie własnego rusztowania pomorze znacząco ograniczyć ponoszone koszty. Jednocześnie, kiedy nieużywane, rusztowanie możesz wypożyczyć sąsiadom, rodzinie, przyjaciołom, więc korzyści są znaczące i pomnożone przez ilość potrzeb i bliskich Ci osób :) 

Zobacz ofertę sklepu internetowego DRABEST

Wszystkie komentarze