Drabiny wielofunkcyjne PRO - NOWOŚĆ!

Drabiny wielofunkcyjne PRO - NOWOŚĆ!

Najnowsza linia drabin wielofunkcyjnych PRO jest dedykowana do prac remontowych zarówno w domu, ogrodzie jak i do prac na wysokości oferowanych przez profesjonalne firmy remontowo - budowlane. W kolekcji drabin PRO znajdziesz drabiny jednoelementowe, dwuelementowe i trzyelementowe o różnych długościach aby każdy mógł wybrać odpowiedni model dla siebie. Każda drabina PRO spełnia najwyższe standardy europejskiej normy EN-131 Professional use i wytrzymuje obciążenie do 150kg!

Nowe drabiny PRO to solidny produkt! 

Drabiny Pro są wykonane z ergonomicznych profili aluminiowych oraz nowoczesnych komponentów, które uzupełniają drabinę min. o profilowane stopki z tworzywa sztucznego w kolorze żółtym oraz stalowe zwory podwójnie zabezpieczone przez korozją! Drabiny Pro są lekkie, dzięki czemu łatwo przetransportujesz drabinę w odpowiednie miejsce.

Projektanci firmy Drabest dołożyli wszelkich starań aby nowe drabiny były jak najlepiej dostosowane do potrzeb współczesnego użytkownika drabiny. Biorąc pod uwagę różne środowiska pracy w których wykorzystuje się drabiny, konstruktorzy zadbali o to aby drabiny Pro miały mocne i uniwersalne stopki, dzięki którym drabina stoi stabilnie na różnorodnym podłożu w każdym układzie segmentów. Charakterystycznym elementem drabin PRO jest czarna zwora o nowoczesnej konstrukcji która wyjątkowo usprawnia rozkładanie drabin dwu i trzyelementowych oraz gwarantuje poprawne rozstawienie segmentów. Będziesz mógł używać drabiny Pro w pozycji przystawnej, rozłożonej w literę A lub z wysuniętym trzecim elementem a w modelach trzyelementowych dodatkowo na schodach przez zamontowanie dodatkowej blokady, która umożliwia bezpieczną „funkcję na schody”. Stojąc na solidnej drabinie jedno, dwu i trzyelementowej będziesz czuć się bezpiecznie a drabina będzie stać stabilnie!

Gwarancja bezpiecznej pracy na wysokości!

Drabiny wielofunkcyjne PRO występują w modelach przystawnych od 5 do 18 szczebli w segmencie, w modelach drabin dwuelementowych od 6 do 14 szczebli w segmencie oraz w modelach trzyelementowych od 6 do 17 szczebli. Z pewnością każdy użytkownik znajdzie idealną drabinę do swoich potrzeb dzięki której będzie mógł wspiąć się na wysokość roboczą od 2,44 m do nawet 8,39 m!

Wszystkie komentarze