Drabina dwustronna

Drabina dwustronna

Wygodna drabina wolnostojąca przeznaczona do użytku w gospodarstwach domowych. Przydatna przy codziennych porządkach, ale i podczas drobnych prac remontowych. Wszystkie warianty od 2 do 8 stopni, posiadają szerokie karbowane stopnie, każdy przynitowany do podłużnicy i dodatkowo zabezpieczony osłonką z tworzywa sztucznego. Mocne podłużnice połączone paskiem zapobiegającym nadmiernym rozsunięciom drabiny w trakcie użytkowania. W ofercie znajdziesz drabiny od 125 do 150 kilogramów nośności. Produkt jest wygodny i lekki w transporcie oraz przenoszeniu. Po zakończeniu pracy i złożeniu – wąski (tylko 16 centymetrów!) oraz łatwy w przechowywaniu.

Drabiny dwustronne aluminiowe z deklaracją zgodności z normą EN 131 i certyfikatem TÜV

Drabiny spełniające tę normę poddawane są wyśrubowanym restrykcjom w trakcie produkcji, co do ich wytrzymałości oraz stabilności. Badana jest wytrzymałości podłużnic oraz stopni przy wykorzystaniu wysokiego obciążenia. Tylko najlepsi producenci mogą sygnować swoje produkty zarówno normą EN 131 oraz certyfikatem jakości i bezpieczeństwa TÜV Rheinland. Posiadają je właśnie wszystkie modele drabin wolnostojących dwustronnych Drabest – o obciążeniu do 150 kilogramów.

Podstawowe zabezpieczenia i wysokość robocza

Wybierając drabinę zwróć uwagę na elementy antypoślizgowe, podnoszące bezpieczeństwo i komfort pracy. Modele dwustronne wolnostojące Drabest mają specjalne stopki z tworzywa sztucznego, zapobiegające przesunięciom drabiny w czasie pracy oraz karbowane antypoślizgowe stopnie. Podłużnice zostały połączone dodatkowym paskiem zabezpieczającym drabinę przed rozsunięciem. Zaczynając od modelu 2 stopniowego – wysokość robocza rozpoczyna się od 2, 36 metra, a najwyższy 8-stopniowy model to zasięg 3,67 metra.

Wszystkie komentarze