O nas

Producent - drabiny, rusztowania, regały, stojaki na rowery i wiele innych..

DRABEST to najwyższej jakości certyfikowane drabiny i rusztowania. Jesteśmy jedną z czołowych firm w branży – dostarczamy profesjonalny i bezpieczny sprzęt do pracy na wysokości. Nasze wyroby idealnie nadają się zarówno do szeroko zakrojonych prac budowlanych, remontowych czy monterskich, jak i do użytku domowego. To między innymi drabiny stalowe, aluminiowe, magazynowe, ogrodowe i domowe, o różnych profilach i rozmiarach. Dodatkowo dostarczamy stojaki na rowery, metalowe meble warsztatowe, regały magazynowe, schody przeciwpożarowe, kobyłki budowlane, bagażniki samochodowe i inne wyroby stale dbając o ich wysoką jakość. Wykonujemy również wyroby na indywidualne zamówienie. Ponadto służymy wsparciem serwisowym, realizujemy prace konserwacyjne i prowadzimy wypożyczalnię rusztowań.

Posiadamy przeszło 20 lat doświadczenia w swojej branży. Nasz sprzęt produkowany jest ze sprawdzonych, atestowanych materiałów technologią spawania, która pozwala na uzyskanie najwyższej trwałości i odporności. Dopracowane konstrukcje zapewniają stabilność i wsparcie podczas różnego rodzaju prac. Nasze produkty spełniają wyśrubowane Europejskie Standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym normę EN-131, posiadamy kluczowe certyfikaty i świadectwa ochronne potwierdzające ich jakość. Drabiny i rusztowania DRABEST to gwarancja bezpiecznych prac na wysokości.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i jednocześnie stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby dostarczać Państwu profesjonalne wyroby. Pomożemy w dopasowaniu odpowiednich konstrukcji do konkretnego zastosowania i szybkiej oraz korzystnej metody transportu – do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Od lat wyróżniają nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Nasze produkty dostarczamy do szerokiej gamy klientów, w tym supermarketów, hurtowni, odbiorców biznesowych i osób prywatnych z całego kraju. Wyroby DRABEST są znane także poza granicami Polski – wybierają nas klienci między innymi z Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy, Szwajcarii i Rumunii. Stale powiększamy grono naszych agentów sprzedaży. Zamówione u nas wyroby dostarczamy terminowo, a także zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Dla Pańśtwa wygody prowadzimy wygodny sklep internetowy, w którym można łatwo zamówić nasze wyroby zarówno do domu, jak i profesjonalnego zastosowania – drabiny różnych typów, regały, akcesoria.

Korzystając z produktów DRABEST, wybierają Państwo rzetelnego kontrahenta biznesowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Historia firmy

Firma DRABEST rozwija się dynamicznie od przeszło 25 lat. Została założona 15 grudnia 1990 roku w Krakowie. Produkujemy różne rodzaje aluminiowych oraz stalowych konstrukcji dla przemysłu oraz użytku domowego. Naszym flagowym produktem są drabiny aluminiowe oraz stalowe. Są to drabiny domowe, ogrodowe, przemysłowe itp. DRABEST była pierwszą firmą w Polsce, która zastosowała stal w produkcji drabin. Dziś nasza firma jest jedynym producentem drabin stalowych w Polsce. Nasz asortyment ciagle się poszerza, regularnie dodajemy nowe produkty do naszej oferty.
Od 1995 roku realizujemy zamówienia idywidualne. Każdy produkt spełnia najwyższe standardy i normy bezpieczeństwa oraz jest objęty 2-letnią gwarancją.
Produkcję rusztowań rozpoczęliśmy w 1997 roku. Na chwilę obecną oferujemy najpopularniejsze rozwiązania konstrukcyjne, zapewniające maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo podczas prac budowlanych.
W 2001 roku nasza firma rozpoczęła sprzedaż drabin ewakuacyjnych i schodów metalowych. Produkty te cechuje niezawodność i bezpieczeństwo.
Pierwszą partię metalowych kobyłek wyprodukowaliśmy w 2002 roku, od tego czasu udoskonaliliśmy ich produkcję, dzieki czemu stały się łatwiejsze w użyciu.
W roku 2003 firma DRABEST wzbogaciła asortyment o uchwyty do mocowania drabin na bagażnikach samochodowych.
W roku 2010 dodaliśmy do naszego asortymentu nową kategorię produktów – metalowe meble warsztatowe - półki i szafki. Meble wyróżniają się ciekawym wzornictwem, mają kontrastowe kolory i doskonałe parametry użytkowe.
Od 2000 roku dynamicznie i efektywnie rozwija się współpraca z odbiorcami z Niemiec, Czech, Rumunii, Litwy, Słowacji, Austrii oraz Szwajcarii.

Uczciwy Przedsiębiorca 2016

Firma DRABEST Sp. z o.o. została zgłoszona do weryfikacji przez Kontrahenta, otrzymała POZYTYWNĄ opinię i została uprawniona do odbioru Ogólnopolskiego Certyfikatu Uczciwy Przedsiębiorca 2016

Ogłoszenie:

Firma Drabest poszukuje firm na wykonanie strategii exportowej:

Diament Polskiej Jakości

Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców firma DRABEST Sp. z o.o. została nominowana do uzyskania nagrody "Diament Polskiej Jakości". Nominacja jest wynikiem sukcesu połączonego z zasadami uczciwości i rzetelności biznesowej.

"To Co Najlepsze W Polskiej Gospodarce"

Firma DRABEST Sp. z o.o. została zaproszona do honorowego udziału w programie identyfikującym polskie firmy pod godłem:

Nasza obecność w mediach

Drabina aluminiowa z półką

Drabina aluminiowa z półką

Winda dekarska Drabest

Drabina aluminiowa malarska

The promotional catalogue of polish building sector 2015, part1

The promotional catalogue of polish building sector 2015, part2

WSPIERAMY MORSÓW - KLUB KALORYFER z KRAKOWA

"Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość"

Informujemy, iż w dniu 27 czerwca 2014 roku Drabest Spółka z
ograniczoną odpowiedzialnością podpisała umowę nr UDA-POIG.06.01.00-12-
080/13-00 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,
Priorytet 6. "Polska gospodarka na rynku międzynarodowym", Działanie 6.1
"Paszport do eksportu" z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości,
reprezentowaną przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego na
dofinansowanie projektu pod nazwą:


„Przygotowanie strategii rozwoju eksportu szansą rozwoju firmy
Drabest Sp. z o.o."
Wartość projektu: 500 787,09 zł
Kwota maksymalnego dofinansowania: 375 873,51 zł

Gepard Biznesu 2016

W jedenastej edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016  Instytut Europejski przyznał firmie DRABEST Sp. z o.o. tytuły Geparda Biznesu 2016.

Konkurs i Program Doradztwa Konsumenckiego "Laur Eksperta"

Firma DRABEST Sp. z o.o. została nominowana do uzyskania nagrody "Laur Eksperta". "Laur Eksperta" to jeden z najbardziej znanych ogólnopolskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku.

Targi ITM Polska/salon METALFORUM 2017

W DNIACH 6-9 czerwca 2017 roku firma DRABEST uczestniczyła w:

Targi ITM Polska/salon METALFORUM w ramach projektu „Małopolska na targach innowacji” realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (RPO WM 2014-2020).

"Marka z potencjałem" - dyplom

Oficjalne przekazanie sprzętu dla Ochotniczej Streży Pożarnej w Mnikowie

8 listopada br. nasi przedstawiciele spotkali się ze Strażakami przed głównym budynkiem OSP w Mnikowie.
Nastąpiło przekazanie dwóch zestawów lin strażackich zakupionych przez Drabest.
Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc działalność naszej Straży Pożarnej.


 

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy projektu:
"Wdrożenie strategii rozwoju eksportu szansą rozwoju firmy Drabest Sp z o.o." "
„Przedmiot zamówienia: Przedmiotem Zamówienia jest tłumaczenie wersji polskiej katalogów handlowych na 5 wersji językowych wymienionych poniżej”

Załącznik nr 1.

Zapytanie ofertowe nr 2.

Formularz ofertowy nr 2.

„Ogłoszenie Wyników dotyczy projektu: „Wdrożenie strategii rozwoju eksportu szansą rozwoju firmy Drabest Sp z o.o.””

Ogłoszenie wyników.

© 2015 DRABEST Sp. z o.o.