Dane teleadresowe

DRABEST Spółka z o.o.

Mników 281, 32-084 Morawica

Współrzędne: N: 50° 03' 22″ , E: 19° 43' 58″

NIP: 944-216-66-24

REGON: 120498547

KRS: 0000282861

DUNS: 366050999

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy KRS.

Kapitał Zakładowy: 1 100 000 zł

 

Zarząd:

Prezes Zarządu/CEO: Piotr Paluch

PPaluch@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

Wiceprezes Zarządu/CFO: Przemysław Morawiec

PMorawiec@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

Członek Zarządu: Jerzy Piech

JPiech@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

 

Dział Handlowy:

Handel@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Dyrektor Handlowy: Przemysław Jakubowski

PJakubowski@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

Koordynator Sprzedaży: Jarosław Piech

JPiech2@drabest.pl

kom: +48 690 903 050

Export@drabest.pl

Import / Export Manager: Mariola Kurowska

MKurowska@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 883 505 100

Koordynator ds. Hurtu: Radosław Chwast

RChwast@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 604 435 150

Koordynator ds. Sieci: Katarzyna Bańka

KBanka@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 692 537 279

Koordynator Logistyki: Kamil Rak

KRak@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 795 008 608

Dział Reklamacji i Kontroli Jakości:

Reklamacje@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Inżynier Jakości: Jarosław Gacek

JGacek@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 530 283 355

Dział Usług (Zlecenia Indywidualne, Drabiny Ewakuacyjne, Stojaki na rowery):

Uslugi@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Usług: Jerzy Piech

JPiech@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 664 701 711

Dział Rusztowań:

Rusztowania@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Rusztowań: Bartłomiej Bednarczyk

BBednarczyk@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 664 917 420

Dział Zaopatrzenia:

Zaopatrzenie@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Zaopatrzenia: Janusz Kidoń

JKidon@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 533 845 503

Dział Administracji:

Biuro@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Specjalista ds. Administracyjnych: Magdalena Brzoskwinia-Baster

MBaster@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 790 757 501

Dział Księgowości i Kadr:

Ksiegowosc@drabest.pl

Kadry@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Specjalista ds. Kadr i Płac: Natalia Ślusarczyk

NSlusarczyk@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 662 033 633

.

.

Numery kont bankowych

Bank POLSKA KASA OPIEKI S.A.

PLN: 32 1240 2294 1111 0010 6778 1884

EUR: 10 1240 2294 1978 0010 6778 1998

USD: 70 1240 2294 1787 0010 6778 2126

GBP: 72 1240 2294 1789 0010 6778 2184

SWIFT: PKOPPLPW

© 2015 DRABEST Sp. z o.o.