Dane teleadresowe

DRABEST Spółka z o.o.

Mników 281, 32-084 Morawica

Współrzędne: N: 50° 03' 22″ , E: 19° 43' 58″

NIP: 944-216-66-24

REGON: 120498547

KRS: 0000282861

DUNS: 366050999

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy KRS.

Kapitał Zakładowy: 2 300 000 zł

 

Zarząd:

Prezes Zarządu: Przemysław Morawiec

PMorawiec@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

Członek Zarządu: Przemysław Jakubowski

PJakubowski@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

Członek Zarządu: Jerzy Piech

JPiech@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

 

Dział Handlowy:

Handel@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Dyrektor Handlowy: Przemysław Jakubowski

PJakubowski@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Kluczowych Klientów : Jarosław Piech

JPiech2@drabest.pl

kom: +48 690 903 050

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ:

Kierownik ds. Sprzedaży Krajowej: Radosław Chwast

RChwast@drabest.pl

kom: +48 604 435 150

Koordynator ds. Hurtu: Patrycja Grzybek

PGrzybek@drabest.pl

kom: +48 535 305 900

Koordynator ds. Sieci: Katarzyna Bańka

KBanka@drabest.pl

kom: +48 692 537 279

Przedstawiciel Handlowy: Sławomir Urbańczyk

SUrbanczyk@drabest.pl

kom: +48 578 706 400

DZIAŁ EKSPORTU:

Export@drabest.pl

Import / Export Manager: Mariola Kurowska

MKurowska@drabest.pl

kom: +48 883 505 100
Koordynator ds. Eksportu: Małgorzata Bronik

MBronik@drabest.pl

kom: +48 536 536 902

Koordynator Logistyki: Kamil Rak

KRak@drabest.pl

kom: +48 795 008 608

Dział Marketingu:

Marketing@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Młodszy Specjalista ds. Marketingu: Agnieszka Marcinkowska

AMarcinkowska@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 533 373 136

Dział Jakości i Technologii:

Wszystkie reklamacje proszę zgłaszać na:

Reklamacje@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

kom: +48 576 609 400

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju/Kierownik Działu Jakości i Technologii: Jarosław Gacek

JGacek@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 530 283 355

Dział Usług (Zlecenia Indywidualne, Drabiny Ewakuacyjne, Stojaki na rowery):

Uslugi@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Usług: Jerzy Piech

JPiech@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 664 701 711

Dział Rusztowań:

Rusztowania@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Rusztowań: Bartłomiej Bednarczyk

BBednarczyk@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 664 917 420

Dział Zaopatrzenia:

Zaopatrzenie@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Zaopatrzenia: Rafał Węgrzyn

RWegrzyn@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 90 40

kom: +48 533 845 503

Dział Administracji, Księgowości i Kadr:

Biuro@drabest.pl

Ksiegowosc@drabest.pl

Kadry@drabest.pl

+48 (12) 280 54 94

Kierownik ds. Administracyjnych, Księgowości i Kadr: Natalia Ślusarczyk

NSlusarczyk@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 662 033 633

Zastępca Kierownika ds. Administracyjnych, Księgowości i Kadr: Magdalena Brzoskwinia-Baster

MBaster@drabest.pl

tel: +48 (12) 280 54 94

kom: +48 790 757 501

.

.

Numery kont bankowych

Bank POLSKA KASA OPIEKI S.A.

PLN: 32 1240 2294 1111 0010 6778 1884

EUR: 10 1240 2294 1978 0010 6778 1998

USD: 70 1240 2294 1787 0010 6778 2126

GBP: 72 1240 2294 1789 0010 6778 2184

SWIFT: PKOPPLPW

© 2015 DRABEST Sp. z o.o.